Korkmaz: “Kesinlikle Transfer Gerekiyor”

Antalyaspor Teknik Direktörü Bülent Korkmaz, Atilla Vehbi Konuk Tesisleri’nde düzenlenen basın toplantısında Antalyaspor’un son durumuna dair açıklamalarda bulundu…

Korkmaz: “Kesinlikle Transfer Gerekiyor”
REKLAM ALANI
16.08.2018
A+
A-

Antalyaspor Teknik Direktörü Bülent Korkmaz, Atilla Vehbi Konuk Tesisleri’nde düzenlenen basın toplantısında Antalyaspor’un son durumuna dair açıklamalarda bulundu.

Kulübün henüz bir transfer gerçekleştiremediğini ve bu durumun dezavantaj olacağını söyleyen Bülent Korkmaz, yeni transferler gerektiğini ifade etti.

Genç oyuncuların kadroda olmasına rağmen bu sürecin böyle devam edemeyeceğini ve uzun lig maratonunda bu genç oyuncuların çok ağır yük altına gireceklerine değinen Korkmaz, geçen yıl oynayan 4 oyuncu başka bir takımda mücadele ettiğini ve kulübün mali tablosunun yanlış transferler ve borçlanmadan ötürü zor bir durumda olduğunu hatırlattı.

Transfer için iş adamları ve Antalyalıların kulübe destek vermesi gerektiğini vurgulayan Antalyaspor Teknik Direktörü, “Biz takım olarak elimizi taşımızın altına koymadık, bedenimizi ve yüreğimizi koyduk. Antalya’daki herkesim de bunu yapmalı. Bu durum böyle devam ettiği sürece, çok zor günler bekliyor bizi” ifadelerini kullandı.

VAR sisteminin dünyada iyi bir şekilde kullanıldığını ancak Türkiye’de henüz tam oturtulamadığını söyleyen Bülent Korkmaz, “Doukara’nın pozisyonu bence yüzde yüz penaltı. Nazım’ın yüzde yüz sarı kart, bir pozisyon daha var yüzde yüz sarı kart ama maalesef vermedi hakem” diye konuştu.

Bir çok pozisyonu tekrar tekrar izlediklerini belirten Korkmaz, “Düşündürücü. Açık söyleyeyim net bir penaltı için gitmiyorsunuz, Diego’nun pozisyonu ki göğsüne çarpıp gidiyor, o pozisyonda gidiyorsunuz. Bu şekilde olursa önümüzdeki haftalarda sıkıntı olur” dedi.

REKLAM ALANI
YORUMLAR
  1. AliCan07 dedi ki:

    Yonetimin akli nerde kim bilir millet tatilde transfer dusunen yok. Hocanin dedi gibi bu takima transfer sart dokoura forvet yok. Hale anlamis degilim antalyaspor amator takimi mi yoksa profesenel takim mi. Bu saatten sonra oyuncu transfer etsen bile hic bir takimin istemedi oyuncudur oda bosta diye biz aliriz. Bakin bu boyle gitmez paraniz yoksa kiralik oyuncu alalim, neden buyuk takimlardan kiralik oyuncu almiyoruz buyuk takima soz verin en az 15 mac ilk 11 olucana hic yoktan daha iyi yoksa buyuk takimin oyunculari bizi mi istemiyor. Bulet hocam senin galatasaray yonetimle ve fatih hocayla aran cok iyi sana iki tane kiralik oyuncu versin.