SadeceAntalyaspor.com

Hamzaoğlu: “Kazanmak Çok Önemliydi

Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu, maçın ardından yaptığı açıklamada Kasımpaşa karşısında alınan üç puanın önemine değindi.

16 Mart 2018 - 23:03 'de eklendi.
Hamzaoğlu: “Kazanmak Çok Önemliydi

Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu, maçın ardından yaptığı açıklamada Kasımpaşa karşısında alınan üç puanın önemine değindi.

Hamza Hamzaoğlu, kendileri açısından bakıldığında bu maçın çok önemli olduğunu vurguladı. Kazanmanın çok önemli olduğunun altını çizen Hamzaoğlu, galip gelemeselerdi hem takımın güveninin hem de kendilerine destek olanların güveninin zedeleyeceğini belirterek, önemli bir galibiyet aldıklarını aktardı.

Rakiplerinin 10 kişi kalmasına rağmen oyunu bırakmayarak 2-2’yi yakalamasına de değinen Hamzaoğlu, bu durumun kendileri açısından hoş olmadığını fakat rakip takımın da kendilerinin de bulunduğu konumdan ötürü stresli olduğuna dikkat çekerek, ilerleyen haftalarda daha güvenli oynayacaklarını söyledi.

Deneyimli teknik adam, sözlerini şöyle tamamladı:

Oyuncularımı ve buraya kadar gelen taraftarları tebrik ediyorum. Önümüzde milli maç arası var. Bu arayı en iyi şekilde değerlendirmek çok önmeli. Bu arada eksiklerimizi de tamamlayıp Antalyaspor’u layık olduğu yerlere yavaş yavaş çıkaracağız diye düşünüyorum.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
 YORUMLAR

( 1 Yorum )

 • cengizhan ;

  TAKIMIMIZI KUTLARIM .
  RAKİP 10 KİŞİ, BİZ 2-0 ÖNDEYİZ.
  2 TANE GOL YİYORUZ.
  ÇOK BASİT GOLLER YİYORUZ.
  BUNUN ÖNLEMİ, ÇARESİ YOK MU ?
  2-2 DEN SONRA 3.GOLÜ YİYEBİLİRDİK, HAKEM ALEYHİMİZE PENALTI VEREBİLİRDİ.
  HARUN OYUNA ÇOK GEÇ ALINDI.
  HARUN İLKONBİRDE OYNAMALIDIR.

  17 Mart 2018 09:41