SadeceAntalyaspor.com

Çalımbay: “İstediğimiz Hiçbir Şeyi Yapamadık”

Antalyaspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, 2-2 sona eren Akhisar Belediyespor maçının ardından açıklamalarda bulundu…

21 Ağustos 2017 - 0:47 'de eklendi.
Çalımbay: “İstediğimiz Hiçbir Şeyi Yapamadık”

Antalyaspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, 2-2 sona eren Akhisar Belediyespor maçının ardından açıklamalarda bulundu.

Bekledikleri oyunu sergileyemediklerini belirten Çalımbay, “Biz daha iyi efor bekliyorduk ama beklediğimizi alamadık. Galibiyeti de yakaladık 3’üncüyü düşünürken gol yedik. Ligin başı yeni yeni arkadaşlarımız geliyor. Bu maçtan önce sakatlarımız çoktu” diye konuştu.

Ne olursa olsun kendi taraftarları önünde galip gelmeleri gerektiğini vurgulayan Rıza Çalımbay, “İstediğimiz hiçbir şeyi yapamadık. Çok basit goller yedik, yemememiz gereken golleri yedik. Eksik arkadaşlarımızı çok aradık. Özellikle Deniz Kadah olsun. Onun için bazı sıkıntılar yaşanacak. İstediğimiz futbolu oynayamadık üzgünüz. Lig uzun bir maraton. Bir iki maçla bitmiyor. Ben teknik direktör olarak ilk defa bir şey istiyorum. Milli maç arasının gelmesini bir an evvel bekliyorum. Malatya maçı da bizim için çok zor geçecek. Bu maçı çok iyi bir şekilde atlatıp, sakat ve yeni transferler aramıza gelecek. İnşallah ondan sonra lige çok iyi bir şekilde devam edeceğiz” dedi.

Yeni transfer Samir Nasri hakkında da konuşan Çalımbay, “Nasri dünya çapında çok iyi oyuncu. Bizim istediğimiz de bir oyuncuydu. Geç geldi. Keşke kampımıza katılsaydı. Zaten, Deniz, Sandro, Menez yoktu. Nasri yeni geldi. Bu arkadaşlar kamp dönemini beraber geçirseydi şu an bambaşka bir takımla çıkmış olacaktık. Djourou’yu inşallah Malatya maçında oynatacağız. Bu arkadaşlarımızın hepsi geldikten sonra bambaşka bir takım olarak çıkmamız gerekiyor. Bu kaybettiğimiz puanları da bir an evvel telafi etmemiz gerekiyor” ifadelerini kullandı.

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
 YORUMLAR

( 2 Yorum )

 • cengizhan ;

  Rıza’yı sadece bir yıl çalıştırmak gerekiyormuş.
  İkinci yıl Rıza takımı hazırlayamıyor, saçmalıyor.
  Aydın Karabulut futbolcuya hiç benzemiyor, karpuzcu gibi…
  Salih Dursun tam bir 3.lig oyuncusu
  Zaten, Salih ve Aydın iyi olsaydı kendi takımlarında kalırdı, antalyaya göndermezlerdi..

  23 Ağustos 2017 00:05
 • ozzy ;

  Rıza nın vizyonu bizi ilk üçe oynatmaya yetmez. Bir an önce gönderilmeli.

  21 Ağustos 2017 08:46