SadeceAntalyaspor.com

Gerede Kampında Neşeli İdman

Gerede kampını zorlu antrenman programı ile geçiren ekibimizde Rıza Çalımbay çarşamba günün 3 antrenman programıyla geçirdi. Sabah erken saatlerde kamp yapılan tesisin önündeki göl çevresinde koşuya çıkan oyuncular, göl çevresinde 35 dakikada 5 tur attı. Bu koşu Gerede kampının en yüksek tempolu koşusu oldu. Koşu sonrası ikinci antrenmana öğle saatlerinde çıkan ekibimiz, ısınma hareketlerinin ardından […]

12 Temmuz 2017 - 15:59 'de eklendi.
Gerede Kampında Neşeli İdman

Gerede kampını zorlu antrenman programı ile geçiren ekibimizde Rıza Çalımbay çarşamba günün 3 antrenman programıyla geçirdi.

Sabah erken saatlerde kamp yapılan tesisin önündeki göl çevresinde koşuya çıkan oyuncular, göl çevresinde 35 dakikada 5 tur attı. Bu koşu Gerede kampının en yüksek tempolu koşusu oldu.

Koşu sonrası ikinci antrenmana öğle saatlerinde çıkan ekibimiz, ısınma hareketlerinin ardından beşe iki oynadı. Zorlu antrenmana rağmen oyuncuların oldukça neşeli olduğu görülürken, beşe iki oyununda her zaman olduğu gibi 30 pasta top alamayan ve bacak arasında top yiyenler şakayla karışık dayak yedi. Rıza Çalımbay,  futbolcularımıza daha sonra kuvvet-dayanıklılık ve şut çalışması yaptırdı. Öğle antrenmanı, taktik çalışması ile sona erdi. Sakatlığı geçen Chico da takımla birlikte çalıştı.

Öte yandan salı günü kampa gelen sportif direktörümüz Servet Çavuşoğlu, futbolcular beşe iki oynarken teknik direktörümüz Rıza Çalımbay ile transfer çalışmaları hakkında görüşme yaptı.

 

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.BENZER HABERLER