SadeceAntalyaspor.com

Eto’o Neşeli Tavırlarıyla Dikkat Çekti

Galatasaray maçının hazırlıklarını sürdüren Antalyaspor’un bugünkü antrenmanında Eto’o’nun neşeli tavırları dikkat çekti. Teknik Direktör Rıza Çalımbay yönetimindeki antrenman koşu ve ısınmayla başladı. Kondisyon, top kapma ve pas çalışmasının ardından kırmızı-beyazlılar sınırlı alanda taktik oyun oynadı. Takım kaptanı Samuel Eto’o bir hayli neşeli olduğu görüldü. Takım arkadaşlarıyla şakalaşan Eto’o ile Rıza Çalımbay’ın bir süre görüştüğü görüldü. […]

07 Eylül 2017 - 14:09 'de eklendi.
Eto’o Neşeli Tavırlarıyla Dikkat Çekti

Galatasaray maçının hazırlıklarını sürdüren Antalyaspor’un bugünkü antrenmanında Eto’o’nun neşeli tavırları dikkat çekti.

Teknik Direktör Rıza Çalımbay yönetimindeki antrenman koşu ve ısınmayla başladı. Kondisyon, top kapma ve pas çalışmasının ardından kırmızı-beyazlılar sınırlı alanda taktik oyun oynadı. Takım kaptanı Samuel Eto’o bir hayli neşeli olduğu görüldü. Takım arkadaşlarıyla şakalaşan Eto’o ile Rıza Çalımbay’ın bir süre görüştüğü görüldü.

Öte yandan antrenmana sakatlığı bulunan Zeki, Sandro ve hasta olan Nasri katılmazken, maç eksiği olan oyuncuların form tutması için akşam U21 takımı ile hazırlık maçı oynanacağı öğrenildi.

 

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.BENZER HABERLER