SadeceAntalyaspor.com

Badia: “Beraberlik İstemediğimiz Bir Sonuçtu”

Teknik Sorumlu David Badia, Gençlerbirliği maçının ardından yaptığı açıklamada beraberliğin istemedikleri bir sonuç olduğunu söyledi …

09 Aralık 2017 - 19:26 'de eklendi.
Badia: “Beraberlik İstemediğimiz Bir Sonuçtu”

Teknik Sorumlu David Badia, Gençlerbirliği maçının ardından yaptığı açıklamada beraberliğin istemedikleri bir sonuç olduğunu söyledi.

David Badia, rakiplerinin de kendileri gibi zor bir dönemden geçtiğini kaydederken, bekledikleri gibi zor bir maç olduğunu söyledi. Bugün sakat oyuncuların yokluğunu da fazlasıyla hissettiklerini belirten Badia, bütün hafta onlarla birlikte çalışmayı umut etseler de bunu maalesef başaramadıklarını söyledi.

Takımla birlikte sadece iki gün çalışma fırsatı bulduğunu da sözlerine ekleyen David Badia, “İyiye giden bir takımımız var. Ama maalesef maçtan beraberlikle ayrıldık. Galibiyeti hak ettiğimizi de çok fazla söyleyemem ama beraberlik de istemediğimiz bir sonuç diyebilirim. Gol pozisyonlarına girdik. Daha fazla gol pozisyonuna girmeyi isterdik. Ama lig uzun bir maraton, bunu düzeltmek için önümüzde çok maçımız var.” dedi.

HABER: İHA

 

 

 

 

 

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
 YORUMLAR

( 1 Yorum )

  • Hakkı Yılmaz ;

    Sahanın en iyisi 19 numara idi.ilk oyuncu değişikliğinde sahadan alındı.sonra orta sahadan top geçiremedik.kazanmak için oynamadık.takım liğin en dirençsiz takımı.acil önlem alınmalı

    9 Aralık 2017 23:59