SadeceAntalyaspor.com

Antalyaspor’dan Garnizon Komutanlığı’na Ziyaret

Antalyaspor futbol takımı ve teknik ekibi, 3. Piyade Eğitim Tugay Komutanlığı’nı dün ziyaret etti…

05 Nisan 2018 - 18:52 'de eklendi.
Antalyaspor’dan Garnizon Komutanlığı’na Ziyaret

Antalyaspor futbol takımı ve teknik ekibi, 3. Piyade Eğitim Tugay Komutanlığı’nı dün ziyaret etti.

Antalya Garnizon Komutanı P. Albay Tahir Savran’ın ev sahipliğinde, Antalya Deniz Komutanı Dz. Kd. Albay Gökhan Göktaş ve Hava Meydan Komutanı Hava Albay Mustafa Tunay’ın da yer aldığı ziyarette kırmızı beyazlı ekibimiz, 3. Piyade Eğitim Tugay Komutanlığı’nın bahçesinde ağırlandı.

Antalya Garnizon Komutanı P. Albay Tahir Savran Antalyaspor’u yakından takip ettiğini belirterek, “Şehrimizin her iki takımını da yakından takip ediyoruz. Sizleri, burada ağırlamaktan büyük mutluluk duyduk” diye konuştu.

Antalyaspor Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu da, “Sizinle gurur duyuyoruz. Afrin’de ve memleketin dört bir yanında görev yapan Mehmetçiğimiz adına bu ziyareti yapmak istedik. Şehit olan tüm Mehmetçiklerimize de Allah’tan rahmet diliyoruz” ifadelerini kullandı.

Hamza Hamzaoğlu Antalyaspor adına Antalya Garnizon Komutanı P. Albay Tahir Savran, Antalya Deniz Komutanı Dz. Kd. Albay Gökhan Göktaş ve Hava Meydan Komutanı Hava Albay Mustafa Tunay’a Antalyaspor Store ürünlerinden oluşan hediye paketlerini takdim etti. Ziyaret yaklaşık yarım saat sürdü.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.BENZER HABERLER