SadeceAntalyaspor.com

Store’da Eto’o Bereketi

Antalyaspor’da Samuel Eto’o ve Ronaldinho transferlerinin konuşulmasının ardından Store’da yüzler gülüyor. Antalyaspor Kulübü Derneği Genel Koordinatörü Hakan Gürcüoğlu, satışların Samuel Eto’o transferi ile artmaya başladığını belirtti. Süper Lig’e çıkılmasının ardından şampiyonluk tshirtleri, forma ve diğer ürünlerin satışının arttığını belirten Gürcüoğlu, yıldız isimlerin transferlerinin olması ve diğer dedikodularda Antalyaspor’un isminin geçmesinin dahi satışlara etki ettiğini söyledi. […]

28 Haziran 2015 - 16:26 'de eklendi.
Store’da Eto’o Bereketi

Antalyaspor’da Samuel Eto’o ve Ronaldinho transferlerinin konuşulmasının ardından Store’da yüzler gülüyor.

Antalyaspor Kulübü Derneği Genel Koordinatörü Hakan Gürcüoğlu, satışların Samuel Eto’o transferi ile artmaya başladığını belirtti.

Süper Lig’e çıkılmasının ardından şampiyonluk tshirtleri, forma ve diğer ürünlerin satışının arttığını belirten Gürcüoğlu, yıldız isimlerin transferlerinin olması ve diğer dedikodularda Antalyaspor’un isminin geçmesinin dahi satışlara etki ettiğini söyledi.

Önümüzdeki hafta Antalyaspor Store’da Samuel Eto’o formalarının da satışa sunulacağını belirten Gürcüoğlu, bu formalarla %50’ye yakın bir satış artışı beklediklerini söyledi.

Ayrıca Samuel Eto’o ve diğer Antalyasporlu futbolcuların formaları ve diğer ürünleri de alırken taraftarların lisanslı ürün tercih etmelerini de isteyen Gürcüoğlu, ilerleyen günlerde piyasadaki imitasyon Antalyaspor ürünlerinin lisansız satışını engellemek için ekip oluşturup, markanın izinsiz kullanılmasını engellemeye çalışacaklarını söyledi.

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.BENZER HABERLER