SadeceAntalyaspor.com
Eda Genç Aydın

Sitem

Geçen haftaki oyunumuzu görünce Konya maçından çok umutlu değildim. Hatta kendi sahamızda 2- 3gol yeriz, hiç atamayız iyice rezil oluruz diyordum. Maç 1-3’ten 3-3’e geldi. Oyuna baskın başladık. Çok sürmez baskınlığımız, gol yeriz derken golü attık. Golü attığımız gibi oynamaya devam etsek diğer golleri yemezdik. Yine de baskıyı sürdürüp bir puan da olsa alabildik. Sahada […]

21 Ağustos 2018 - 8:23 'de eklendi.
Sitem

Geçen haftaki oyunumuzu görünce Konya maçından çok umutlu değildim. Hatta kendi sahamızda 2- 3gol yeriz, hiç atamayız iyice rezil oluruz diyordum. Maç 1-3’ten 3-3’e geldi.

Oyuna baskın başladık. Çok sürmez baskınlığımız, gol yeriz derken golü attık. Golü attığımız gibi oynamaya devam etsek diğer golleri yemezdik. Yine de baskıyı sürdürüp bir puan da olsa alabildik.

Sahada oyuncular böyleyken biz tribünde nasıldık? Olaylara bire bir şahit olmadım ama pek de iyi bir tribün olmadı bu hafta. 07 Gençlik tribüne girmedi. Grup 1966 Maratona girdi ve orada kombinesi bulunan kişiler yerlerine gidemediler.

Aylar sonra kendi sahamızda maç izleyip destekte bulunmamız gerekirken kavgalar gürültüler oldu. Statta sesimizin duyulduğu zamanlar çok azdı ki belki destek olunsa skor daha farklı olacaktı.

Her zaman şunu düşünüyorum ve belki de daha önce de yazdım. Antalyaspor’u Antalyaspor olduğu için sevmeliyiz. Çünkü o Antalyaspor. Yani bir kişiye bağlı bir şey değil. Bir şehir ismi taşıyor. Bu şehri seviyorsak bir kişi için değil orada doğduğumuz, doyduğumuz için seviyoruzdur. Kimse Antalyaspor’u seviyoruz diye para vermiyor. Ya da para için sevmemeliyiz Antalyaspor’u ve eğer maça da gidiyorsak her şeyi bir yana bırakıp Antalyaspor için haykırmalıyız.

Söylenecek çok şey var aslında. Yıllardır aynı şeyleri defalarca şöyleyen kim bilir kaçıncı kişiyim. Zihniyet düzelmedikçe olmayacak bu belli.

Şunu da açıkça söyleyebilirim belki de… Tarihi tam hatırlamıyorum ama sanırım 2011 yılından beri Antalyaspor adına bir şeyler yapmaya çalışıyorum. O yıldan beri bir adım ileri gidemediğimizi söyleyebilirim. Bu durum heves kaçırıyor. Can sıkıyor. Moral bozuyor.

Artık ne olacaksa olsun. Çünkü yeterince üzülüyoruz Antalyaspor adına. Ne olacaksa olsun…

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.BENZER HABERLER