SadeceAntalyaspor.com

Ronaldinho Antalyaspor İle Anlaştı

Ve Gencer açıkladı… RONALDİNHO ANTALYASPOR’DA ! Antalyaspor Başkanı Gencer, yaptığı açıklamada Ronaldinho ile anlaştıklarını açıkladı. Gencer, “Resmi imza birkaç gün içerisinde atılacak.” dedi. Bir Dünya yıldızının daha gündemde olduğunu belirten Gencer, “Asıl o transfer açıklanınca türkiye ve Dünya ayağa kalkacak. O transfer yüzyılın transferi olacak.” diyerek iddialı açıklamalarda bulundu. Bu isim için iki aday bulunsa […]

30 Haziran 2015 - 22:14 'de eklendi.
Ronaldinho Antalyaspor İle Anlaştı

Ve Gencer açıkladı… RONALDİNHO ANTALYASPOR’DA !

Antalyaspor Başkanı Gencer, yaptığı açıklamada Ronaldinho ile anlaştıklarını açıkladı. Gencer, “Resmi imza birkaç gün içerisinde atılacak.” dedi.

Bir Dünya yıldızının daha gündemde olduğunu belirten Gencer, “Asıl o transfer açıklanınca türkiye ve Dünya ayağa kalkacak. O transfer yüzyılın transferi olacak.” diyerek iddialı açıklamalarda bulundu. Bu isim için iki aday bulunsa da, transferin David Villa, Kolo Toure ya da Ibrahim Afellay üçlüsünden birisi olması bekleniyor.

Öte yandan Antalyaspor Basın Sözcüsü Hasan Ali Ceylan da yaptığı açıklamada transfer detaylarını belirterek, transferin kulübe ek maliyet getirmeden sponsorlar aracılığıyla yapıldığını söyledi.

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.BENZER HABERLER