SadeceAntalyaspor.com
Konuk Yazar

Rıza Çalımbay’a Rağmen

Okay Arslan -Sezon Öncesi Değerlendirmesi …

09 Ağustos 2017 - 9:27 'de eklendi.
Rıza Çalımbay’a Rağmen

Rıza Çalımbay Hocamızın verdiği demeçte sarf ettikleri ligi bizim için bitirmiştir. Rıza Hocamızın dürüstlüğüne, hocalığına kesinlikle laf söylenmez. Ama verdiği demeçler Antalyaspor taraftarlarının içini burkuyor.

Yine başladık “Hedefimiz ilk 10” demeçlerini duymaya. Rıza Hocam; Başkanımız Ali Şafak Öztürk, Aatif’ı almış olsaydı Avrupa Kupası’ndan bahseder miydin? ya da Aatif ile mi Avrupa Kupaları’na gideriz? Kusura bakma ama taraftar rekorunun, kombine satış rekorunun kırıldığı sene senin vermiş olduğun ilk 10 hedefi demecin ve Beşiktaş ile ilgili yaptığın yorumlarla taraftarlardaki kredini azaltıyorsun. Bu sene tribünlerde “Rıza Çalımbay istifa” sesi duyarsak kimse şaşırmasın.

Hocam, ayrıca senden bir isteğim olacak. Sana telefon açan sinema ve tiyatro sanatçısının yeğenine söyle, işi şaklabanlık yapmak değil. Onun işi Antalyaspor arması taşıyorsa hal ve hareketlerine dikkat etmek olmalı. Zaten yakında A takıma çıkartacağın söylentileri var, çıkarttığın zamana lütfen konuş. Kimin yeğeni olduğu bizi ilgilendirmiyor, hangi takımın oyuncusu olduğu ilgilendiriyor.

Hocam senin Beşiktaş geçmişine saygımız var. Sil de demiyoruz. Ama “BizAntalyasporuz” hocam. Gitsek de gitmesek de hedefimiz Avrupa. Gidemezsek kimse sana gidemediğini sormaz ama bu şehir havaya girerse hocam, zorlukların üstesinden çabuk gelir. Hedefe daha basit ulaşırız.

2017-2018 sezonu Antalyaspor’umuza hayırlı olsun.

#UEFAANTALYASPOR

#BİZANTALYASPORUZ

 

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
 YORUMLAR

( 2 Yorum )

  • Volkan Ünal ;

    Bugün hedefimiz Avrupa diyebiliyorsaniz Rıza Çalımbay sayesindedir.Asansör takim olmaktan kurtulduk sayesinde.Antalyasporun en başarılı hocasini yemeye kalkmayin.Bu takimi o çaliştirdiğina göre hedefleri sizden iyi biliyordur

    9 Ağustos 2017 17:49
  • Hüseyin Gün ;

    Bence Rıza hocamız taktik konuşması beklentileri düşük gösterip hedefe gizli gitmek futbolcu larida rahatlatmak için konuşmuştur rahat oyun herzaman kazanma ya daha yakındı bence

    9 Ağustos 2017 10:42