SadeceAntalyaspor.com

Red Soldiers Grubundan Grup 1966’ya Çağrı

Antalyaspor taraftar gruplarından Red Soldiers, geçtiğimiz Manisaspor maçında 07 Gençlik ile Rixos Numaralı Tribün’de yer almasından sonra Grup 1966’ya da çağrıda bulundu. Red Soldiers Taraftar Grubu Başkanı Berk Çoraylı, pazartesi günü akşam saatlerinde konuk olduğu yerel televizyon kanalında, tribünleri bir araya getirebilmek için yola çıktıklarını ve bundan böyle Red Soldiers grubunun da 07 Gençlik ile […]

04 Mart 2015 - 14:56 'de eklendi.
Red Soldiers Grubundan  Grup 1966’ya Çağrı

Antalyaspor taraftar gruplarından Red Soldiers, geçtiğimiz Manisaspor maçında 07 Gençlik ile Rixos Numaralı Tribün’de yer almasından sonra Grup 1966’ya da çağrıda bulundu.

Red Soldiers Taraftar Grubu Başkanı Berk Çoraylı, pazartesi günü akşam saatlerinde konuk olduğu yerel televizyon kanalında, tribünleri bir araya getirebilmek için yola çıktıklarını ve bundan böyle Red Soldiers grubunun da 07 Gençlik ile beraber Rixos Numaralı Tribün’de yer alacağını belirtti. Çoraylı, “07 Gençlik adı altında olmak üzere Grup 1966’yı da Rixos Numaralı Tribün’e davet ediyoruz.” dedi.

Grup adına söz alan Red Soldiers Taraftar Grubu Başkan Yardımcısı Okay Arslan ise, “İkinci kuşak 07 Gençlik üyeleri, tribünlerden çekilmeden bu tribünlerde birleşme olmaz. O zaman biz şu adımı atalım; buyrun gelin, 07 Gençlik adı altında toplanalım.” dedi.

 

 

 

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.BENZER HABERLER