SadeceAntalyaspor.com

Red Soldiers Grubu Dernekleşiyor

Antalyaspor taraftar gruplarından Red Soldiers, dün yaptığı toplantı ile birlikte yeniden dernek statüsü kazanmak için başvuruda bulunacaklarını bildirip, bir basın duyurusu yayınladı. Ayrıca daha önce beraber hareket ettikleri Fatal Kings oluşumu ile beraberliklerini noktaladıklarını toplantıda duyurulurken, Red Soldiers adına açıklama yapan Berk Çoraylı şunları söyledi: ” En kısa sürede dernek statüsünde yer alıp, lokalimizi açacağız. […]

17 Aralık 2014 - 12:41 'de eklendi.
Red Soldiers Grubu Dernekleşiyor

Antalyaspor taraftar gruplarından Red Soldiers, dün yaptığı toplantı ile birlikte yeniden dernek statüsü kazanmak için başvuruda bulunacaklarını bildirip, bir basın duyurusu yayınladı.

Ayrıca daha önce beraber hareket ettikleri Fatal Kings oluşumu ile beraberliklerini noktaladıklarını toplantıda duyurulurken, Red Soldiers adına açıklama yapan Berk Çoraylı şunları söyledi:

En kısa sürede dernek statüsünde yer alıp, lokalimizi açacağız. Hedeflerimizin arasında Antalyaspor taraftarlarına bir kimlik çıkartmak ve tüm taraftarları Red Soldiers çatısı altında toplamak bulunuyor. Antalyaspor’a destek veren iş adamı, belediye başkanı, valimiz ve şehrin diğer büyüklerine teşekkür ediyoruz ama yetmez! Antalyaspor’u Süper Lig’e çıkartmak hepimizin borcudur. Bu doğrultuda çalışmalarımızı sürdüreceğiz.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.BENZER HABERLER