SadeceAntalyaspor.com

Öztürk’ten Stadyum Sponsorluğu Açıklaması

Tatil.com ile yapılan sponsorluk töreninde açıklamada bulunan Ali Şafak Öztürk, stadyum ve göğüs reklamlarına dair açıklamada bulundu …

29 Eylül 2017 - 12:41 'de eklendi.
Öztürk’ten Stadyum Sponsorluğu Açıklaması

Tatil.com ile yapılan sponsorluk töreninde açıklamada bulunan Ali Şafak Öztürk, stadyum ve göğüs reklamlarına dair açıklamada bulundu.

Yönetim kurulu olarak anlaşma sürecinin devam ettiğini belirten Ali Şafak Öztürk, milli maç öncesinde bu sponsorluğun tanıtımını yapacaklarını söyledi.

Statta isim giydirilmesiyle ilgili çalışmalara da değinen Öztürk, daha yüksek gelecek tekliflerde sponsorlukların değişebileceğine dair maddelerinin olacağını aktardı.

Ali Şafak Öztürk, yaptığı açıklamada şunları söyledi:

Yönetim kurulu olarak anlaşma süreci devam ediyor. Milli maç öncesi bunun tanıtımını yapacağız. Statta isim giydirilmeleri ile ilgili son çalışmalar yapılıyor. Şuan ki Regnum-Opet anlaşmasında da maddelerimiz olacak. Eğer tekliften daha yüksek teklif verilirse sezon içerisinde bu anlaşmayı değiştirmeye varız. Alınacak sponsorlukların belirli bir değerin altında olmasın istiyoruz. Antalyaspor’a inanan firmalarla anlaşmak istiyoruz. Regnum ve Tatil.com gibi turizmin ana yerinde olan firmaların Antalyaspor’u desteklemesi güzel oldu

KAYNAK: İHA

 

 

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.BENZER HABERLER