SadeceAntalyaspor.com
Konuk Yazar

Özlenen Antalyaspor Geri Dönüyor

Temposu yüksek, pres yapan ve topun kendinde kalmasını sağlayan Antalyaspor rakibini inanılmaz derece zorladı …

27 Eylül 2017 - 7:53 'de eklendi.
Özlenen Antalyaspor Geri Dönüyor

Haftalardır beklediğimiz galibiyeti nihayet güzel bir oyun ve 3-0 gibi net bir skorla aldık. Rakip şimdiye kadar karşılaştığımız en kötü takımdı ama takımımızın oynadığı oyun ilerisi için iyi sinyaller verdi.

Bu sezon ilk defa takımı izlerken keyif aldım diyebilirim. Temposu yüksek, pres yapan ve topun kendinde kalmasını sağlayan Antalyaspor rakibini inanılmaz derece zorladı. Osmanlıspor’u bozguna uğrattık diyebilirim.

Takım yavaş yavaş kendi kimliğine bürünüp karakterini ortaya koymaya başladı. Bu kadronun ligde yenemeyeceği hiç bir rakip yok. Takım halinde iyiydik ama ön plana iki oyuncu çıktı. Birincisi attığı enfes gol ve maç içinde yaptıklarıyla Samir Nasri, ikincisi ise William Vainqueur diyebilirim. William’ın orta sahada rakibe yaptığı pres ve defanstan aldığı topları hücum hattına aktarırken hiç hata yapmaması dikkatlerden kaçmadı. Orta sahada Sandro’nun dönüşüyle William ile Sandro çok iyi bir ikili olacağa benziyor. Hücum hattı ise tıkır tıkır işlemeye başladı. Rakip ceza sahasına girmeye çalışırken tek paslar, duvar pasları ve ara paslar bu sezon rakiplerin çok canını yakacağa benziyor.

Osmanlıspor maçında yeni teknik direktörümüz Leonardo Araujo, başkanımız Ali Şafak Öztürk ile maçı locadan takip etti. Yeni hocamız camiamıza hayırlı olsun. Umarım hedeflerimize ulaştığımız bir sezonun başlangıcı olur bu galibiyet.

 

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.BENZER HABERLER