SadeceAntalyaspor.com

Oyunculardan Kulübe İhtarname

Petr Janda’nın alacakları nedeniyle kulüpten ayrılması dedikodularının yankıları sürerken, şimdi de iki oyuncunun daha kulübe ihtarname çektiği öğrenildi. Arif Şahin’in takım içi gruplaşmalara sebep olduğu gerekçesiyle kadro dışı bırakılıp,  Gökhan Karadeniz’in de kendisine ilk 11  sözü verilmesine karşın yedek bırakılmasının ardından Yusuf Şimşek ile tartıştığı öğrenildi. Öte yandan Petr Janda’nın 450.000 TL alacağının ardından Joseph […]

01 Mayıs 2015 - 15:00 'de eklendi.
Oyunculardan Kulübe İhtarname

Petr Janda’nın alacakları nedeniyle kulüpten ayrılması dedikodularının yankıları sürerken, şimdi de iki oyuncunun daha kulübe ihtarname çektiği öğrenildi.

Arif Şahin’in takım içi gruplaşmalara sebep olduğu gerekçesiyle kadro dışı bırakılıp,  Gökhan Karadeniz’in de kendisine ilk 11  sözü verilmesine karşın yedek bırakılmasının ardından Yusuf Şimşek ile tartıştığı öğrenildi.

Öte yandan Petr Janda’nın 450.000 TL alacağının ardından Joseph Boum’un 300.000 TL ve Gökhan Karadeniz’in de 200.000 TL alacakları için kulübe ihtarname gönderdiği öğrenildi. Başta yabnancı oyuncular olmak üzere, diğer oyuncuların da sezon sonuna doğru alacaklarını tahsil etmek için başvuruda bulunacakları belirtiliyor.

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.BENZER HABERLER