SadeceAntalyaspor.com

Orduspor Maçı İncelemeye mi Alındı?

Antalyaspor’da Gültekin Gencer ve kulübümüzün TFF tarafından Etik Kurulu’na sevk edilmesinin ardından bir suçlama da Orduspor karşılaşması ile alakalı geldi. Kapalı kapılar ardında Orduspor’a evinde 1-0 yenilen Antalyaspor’un o mücadelesinin Mali Polis tarafından incelemeye alındığına dair iddialar dile getirilirken,  dün bu olayı gündeme taşıyan ise Twitter’da Gazeteci İsmail Er’in konu ile ilgili attığı tweet oldu. […]

06 Mart 2015 - 18:00 'de eklendi.
Orduspor Maçı İncelemeye mi Alındı?

Antalyaspor’da Gültekin Gencer ve kulübümüzün TFF tarafından Etik Kurulu’na sevk edilmesinin ardından bir suçlama da Orduspor karşılaşması ile alakalı geldi.

Kapalı kapılar ardında Orduspor’a evinde 1-0 yenilen Antalyaspor’un o mücadelesinin Mali Polis tarafından incelemeye alındığına dair iddialar dile getirilirken,  dün bu olayı gündeme taşıyan ise Twitter’da Gazeteci İsmail Er’in konu ile ilgili attığı tweet oldu.

 

ismail_er

 

Öte yandan dile getirilen bir iddia da Antalyaspor – Orduspor karşılaşmasının incelenmeye alınmasının bir vatandaşın konu hakkında detaylı bir dilekçe vermesiyle başladığı olarak gösteriliyor.

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.BENZER HABERLER