On The Way To Europa

Beşiktaş kulübü, başkanımızın yaşına takmış durumda. Bunu Eto’o’yu alamamanın hazımsızlığına bağlıyorum …

22.03.2017
A+
A-

Yönetimimizin Beşiktaş maçı öncesi almış olduğu ucuz bilet kararının etkisini pazar günkü maçta gördük. Stadyumumuz böyle dolduğu sürece Avrupa hedefimiz bir gün mutlaka, hatta en kısa zamanda gerçekleşecektir.

Pazar günü Antalya Arena’da sanki şampiyonluk maçına çıkılıyor havası vardı. 07 Gençlik grubunun hazırlamış olduğu “On The Way To Europa” koreografisi Türkiye’deki gazetelere manşet bile oldu.

Antalyasporumuz nasıl oynaması gerekiyorsa öyle oynadı. Maç sonu Şenol Güneş Hocamızın verdiği demeçleri kınadığımı belirtmek isterim. Beşiktaş kulübü, başkanımızın yaşına takmış durumda. Kulübün sigortalı çalışanı da yöneticileri de… Bunu Eto’o’yu alamamanın hazımsızlığına bağlıyorum. Hazımsızlığın en iyi ilacı sodadır. Kendilerine soda içmelerini tavsiye ediyorum.

Sayın Şenol Güneş Hocamıza Fatih Sultan Mehmet’in hayatını okumasını, kaç yaşında ülkeyi yönettiğini öğrenmesini tavsiye ediyorum. Şenol Güneş Hocam, öğrenmenin yaşı olmaz. Senin yaşında cahil olmak da suç değil. Okursan Fatih Sultan Mehmet’in hayatını o saatten sonra kimsenin yaşına takmazsın artık.

Hafta içi tribünlerimizin sevilen siması, yakın arkadaşım Zeki Canıtez’i kaybetmenin üzüntüsünü yaşadı bu tribünler. Nam-ı diğer “Ayı Zeki”mizi kaybettik. Çok deplasmanlara gittik beraber. Olmadı be Zeki, olmadı. Mekânın cennet olsun kardeşim. Rahat uyu.

 

 

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.