SadeceAntalyaspor.com

Olağanüstü Genel Kurul Ertelendi

Antalyaspor’un bugün saat 10.00’da Antalya Kültür Merkezi AKM Perge Salonu’nda yapılması beklenen olağanüstü genel kurulu, çoğunluk sağlanamadığı için 27 Aralık 2014 Cumartesi saat 10.00’a ertelendi. Antalyaspor Kulübü Derneği Genel Kordinatörü Hakan Gürcüoğlu, yaptığı açıklamada yeterli sayıda delege bulunmadığı için genel kurulun bir hafta sonra aynı gün aynı saatte yapılacağı ve yeterli çoğunluk sayısına bakılmayacağını belirtti. […]

20 Aralık 2014 - 12:17 'de eklendi.
Olağanüstü Genel Kurul Ertelendi

Antalyaspor’un bugün saat 10.00’da Antalya Kültür Merkezi AKM Perge Salonu’nda yapılması beklenen olağanüstü genel kurulu, çoğunluk sağlanamadığı için 27 Aralık 2014 Cumartesi saat 10.00’a ertelendi.

Antalyaspor Kulübü Derneği Genel Kordinatörü Hakan Gürcüoğlu, yaptığı açıklamada yeterli sayıda delege bulunmadığı için genel kurulun bir hafta sonra aynı gün aynı saatte yapılacağı ve yeterli çoğunluk sayısına bakılmayacağını belirtti.

Gelecek hafta yapılacak olan toplantıda dernek tüzüğünün yapılandırılması başta olmak üzere, tüzük tadilat tasarısı görüşülüp, müzakere edilecek. Bunun yanı sıra tesis yapımı, tesislerin kiralanması gibi konularda ve gayrimenkul alım satımı konularında Yönetim Kurulu’na yetki verilmesi görüşülecek.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.BENZER HABERLER