Nerede Kalmıştık

Selin Antalya yazdı…

Nerede Kalmıştık
08.06.2020
A+
A-

Covid-19 nedeni ile hepimiz bir yerlerde kalmak zorunda kaldık. Ama artık hasret bitiyor. Beşiktaş maçı ile kavuşuyoruz özlediğimiz maçlara, atmosferlere. Tek eksik seyircisiz olması olsa da “önce sağlık” dediğimiz için alınan önlemleri saygı ile karşılıyoruz.

Yaklaşık 2,5 aylık bir ara oldu maçlara. Öncelikle merak ettiğim takımdaki futbolcularının bu süreyi nasıl değerlendiği idi. Sosyal medyadan takip ettiğim kadarı ile herkes bireysel şekilde evinde  kondisyon çalışmalarına devam etti. Özellikle motivasyon anlamında yapılan toplu antrenmanlar, bence çok etkileyiciydi. Umarım bu dönem göründüğü kadar aktif geçmiştir ve futbolcular çıkacakları Beşiktaş deplasmanı için hazırdır.

Önümüzdeki hafta deplasmanda oynamamız, rakibin Beşiktaş olması, 2,5 aylık bir ara açıkçası beni tedirgin ediyor. Özellikle son sıralardan uzaklaştığımız bu dönemde alınacak bir galibiyet bizler için inanılmaz keyifli olacak. Ayrıca takım için de inanılmaz bir özgüven ve motive kaynağı olacaktır.

Tek korkum, salgın ile ilgili bir rahatlama dönemine girilip Nihat Özdemir’in açıklamalarında belirttiği gibi maçların seyircilerle oynanması olur. Bu resmen intihardır. Hastalığın geçtiğinden emin olmadığımız şu dönemde, böyle bir açıklamada bulunulması bile talihsizdir.

Tek temennimiz, futbolcularımızın bu salgın sürecinde sağlıklı kalmaları ve takım için çok mücadele etmeleridir. O zaman “hasret bitsin” diyor, Beşiktaş maçında golleri ile bizi mutlu eden bir takım bekliyoruz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.