Mücadele Yeni Başlıyor

Alanyaspor ile ligin en kritik maçına çıkıyoruz. Kaybedersek devre arasına düşme potasında giriyoruz. Kazanmak kara bulutları biraz olsun dağıtacaktır …

Mücadele Yeni Başlıyor
REKLAM ALANI
20.12.2017
A+
A-

Başkan istifa etmiş. Hoca gitmiş. Yıldız diye alınan oyuncular gemiyi ilk terk eden olmuş. As kadronun yarısı sakat… Kulüpte ne olup bitiyor, hiç kimse bilmiyor. Kısaca, iyi giden hiçbir şey yok. Umutlanmamız için bir tek neden yok ama lig lideri Başakşehir deplasman tribünü kıpkırmızı… Herkes gitti. Biz kaldık. Önceki yazımda da söylediğim gibi, “Antalyaspor biziz.” Yalnızca bu şartlarda değil, dünya tersine dönse Biz Antalyasporuz.

Başakşehir’i yenebileceğimizi aklımızın ucundan geçirmeden düştük İstanbul yollarına. İlk yarıda beklenenin dışında bir takım görsek de, ikinci yarı inanmayan oyuncular grubuyla yine sahadan boynu bükük ayrıldık.

Bunca şey olurken, bir çok Antalyasporlu bayrak isim sessizliğe bürünmüşken, bir kesim taraftarımızca güya onursal başkan ilan edilen Menderes Türel cephesinin sessiz kalışı, kötü gidişi uzaktan izleyişi beni düşündüren bir başka durum… Kendisinin bu süreçle ilgili hamlelerini merakla takip edeceğim.

Görünen bir başka gariplik ise ortada hesap verecek hiç kimsenin olmayışı… Ne sakat oyuncularla ilgili bir açıklama var ne bu kötü oyunu, mağlubiyetleri ve kulüpte babasının çiftliği gibi takılan sporcuları sorabileceğimiz bir yönetici var ortada. Bu sahipsizliğin sonu hiç iyi değil. Hiç olmazsa birisi çıkıp, ulusal basına olmasa da, taraftar ve camianın merakını giderecek bir toplantı yapsa kulüpte. İyi kötü ne oluyorsa hepimiz öğrenip ona göre duygu ve düşüncelerimizi yönlendirsek…

Bu sezon 5.haftadan sonra bütün iç saha maçlarına ligin en kritik maçı diyerek gittik. Yine bu haftasonu Alanyaspor ile ligin en kritik maçına çıkıyoruz. Kaybedersek devre arasına düşme potasında giriyoruz. Kazanmak kara bulutları biraz olsun dağıtacaktır. O yüzden bahanesiz herkes stada gitmeli. Mücadele yeni başlıyor.

 

 

 

 

 

 

REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.