SadeceAntalyaspor.com

Menez’e Coşkulu Karşılama

Antalyaspor’un Fransa’nın Bordeaux takımından transfer ettiği Jeremy Menez, Antalya’ya geldi. Antalya Havalimanı’nın CIP bölümünden çıkış yapan Menez, kendisini bekleyen Antalyasporlu taraftarlar tarafından coşkuyla karşılandı. Meşaleler ve tezahüratlarla karşılanan Menez’e taraftarlar Antalyaspor atkısı verdi. Menez, imzaladığı atkıyı ve topu taraftarlara hediye etti. Fransız futbolcu, daha sonra polis ve özel güvenlik görevlilerinin oluşturduğu koridordan geçip aracına binerek […]

20 Haziran 2017 - 20:18 'de eklendi.
Menez’e Coşkulu Karşılama

Antalyaspor’un Fransa’nın Bordeaux takımından transfer ettiği Jeremy Menez, Antalya’ya geldi.

Antalya Havalimanı’nın CIP bölümünden çıkış yapan Menez, kendisini bekleyen Antalyasporlu taraftarlar tarafından coşkuyla karşılandı.

Meşaleler ve tezahüratlarla karşılanan Menez’e taraftarlar Antalyaspor atkısı verdi. Menez, imzaladığı atkıyı ve topu taraftarlara hediye etti.

Fransız futbolcu, daha sonra polis ve özel güvenlik görevlilerinin oluşturduğu koridordan geçip aracına binerek konaklayacağı otele gitti.

Jeremy Menez, kendisini üç yıllığına Antalyaspor’a bağlayacak sözleşmeyi yarın Atilla Vehbi Konuk Tesisleri’nde düzenlenecek törende imzalayacak.

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.BENZER HABERLER