Mehmet Sedef Özür Diledi

Mehmet Sedef Özür Diledi
24.12.2014
A+
A-

Antalyaspor’da Mehmet Sedef – Taraftar gerginliğinde ikinci hafta geride kalırken, Mehmet Sedef, bugün sabah saatlerinde yaptığı açıklama ile taraftardan ve tüm Antalyaspor camiasından özür diledi.

Kendisine ve ailesine yönelik küfürler sebebiyle içgüdüsel olarak böyle bir tepki verdiğini belirten Sedef, yaptığı açıklamada şunları söyledi:

Alanyaspor müsabakasında alınan yenilgi sonrası bazı taraftar grubu tarafından şahsıma ve aileme yapılan küfürler beni ziyadesiyle üzmüştür. Akabinde Kayserispor müsabakasında alınan galibiyet sonrası taraftarların beni ve arkadaşlarımı yanlarına çağırmasına maç sonrası yorgunluğunun da vermiş olduğu etkiyle içgüdüsel olarak insani tepkimi gösterdim.

Geçen yıl yaşadığım ciddi sağlık problemlerime rağmen takım başarısı için var gücümle mücadele etmeye çalıştım ve hala çalışmaya devam ediyorum. Bu konuyu da taraftarlarımızın takdirine sunmak isterim.

Takımın sürdürülebilir başarısının her zaman kişisel kızgınlık ve alınmaların önünde olması gerektiği bilincinin farkında bir kaptan olarak verdiğim tepkiden dolayı son derece üzgün olduğumu ifade etmek isterim.

Şampiyonluğa gidilen yolda taraftarlarımızın futbolcuların kulübün birlikte hareket etmesi takım başarısını motive edecektir.

Bu noktadan hareketle yaşanılan olumsuz durumdan dolayı tüm camiamızdan özür dilerim.

Saygılarımla.

Mehmet SEDEF
Antalyaspor A Takım Kaptanı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.