SadeceAntalyaspor.com
Konuk Yazar

Maçın Adamı Fornezzi

Ferhat geldiğinden bu yana en iyi maçını oynadı …

08 Kasım 2016 - 9:59 'de eklendi.
Maçın Adamı Fornezzi

Başlığı görünce herkes “Fornezzi oynamadı, nasıl maçın adamı oldu?” diyeceksiniz. Hafta içi sakatlanmasa belki bu maçta oynayacaktı ve o penaltı gol olacaktı. O zaman belki takım moralmen çökebilirdi.

Ferhat geldiğinden bu yana en iyi maçını oynadı ve galibiyetin mimarı oldu. Futbolcularımız üzerlerindeki stresi attıkça galibiyet serisi gelmeye devam edecektir. Haftalar geçtikçe üzerine koyan, özgüveni tavan yapan futbolcular, biz arma sevdalılarına geçen seneki coşkuyu yaşatacaklarından eminim.

Maçtan sonra yaşananları ise Antalyaspor taraftarı hak etmedi. Geçen hafta lig sonunucususun ama 650 arma sevdalısı maç pazartesi olmasına rağmen işinden gücünden, okulundan feragat ederek deplasman yapıyor.  Cumartesi günü kendi sahanda ilk galibiyeti almışsın. Sevincimiz kursağımızda kaldı. Futbol taraftarlarla güzeldir ve bazı kişilerin şapkasını önüne koyup düşünmesini rica ediyorum.

Bu maçta 70. dakikadan sonra sahaya desteğini ciddi şekilde yansıtan tribünlere ne kadar teşekkür etsek azdır. Haftalar geçtikçe ben inanıyorum ki geçen seneki ortalamayı yakalyacağız.

Antalya’da oynayacağımız maçta Milli Takımımıza başarılar dileyerek yazıma son veriyorum.

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

BENZER HABERLER