SadeceAntalyaspor.com

Kulüpten Eto’o’ya Dair Açıklama

Antalyaspor Kulübü, bugün lokal saatle 19.00’da Antalya’da olması planlanan Samuel Eto’o’ya dair bir basın duyurusu yayınladı. Kulüpten yapılan açıklamaya göre Samul Eto’o’nun gelişi yarın kulüp tarafından belirlenen bir saate ertelendi. Antalyaspor kulübü tarafından yapılan açıklama şu şekilde: “Planlamada lokal saat ile bugün 17.00’da Türkiye’ye geri dönmesi gereken kafilemizin uçağı, görüşmelerin uzaması sebebiyle kalkamamıştır. Uçakta bekleyen […]

22 Haziran 2015 - 21:49 'de eklendi.
Kulüpten Eto’o’ya Dair Açıklama

Antalyaspor Kulübü, bugün lokal saatle 19.00’da Antalya’da olması planlanan Samuel Eto’o’ya dair bir basın duyurusu yayınladı.

Kulüpten yapılan açıklamaya göre Samul Eto’o’nun gelişi yarın kulüp tarafından belirlenen bir saate ertelendi.

Antalyaspor kulübü tarafından yapılan açıklama şu şekilde:

Planlamada lokal saat ile bugün 17.00’da Türkiye’ye geri dönmesi gereken kafilemizin uçağı, görüşmelerin uzaması sebebiyle kalkamamıştır. Uçakta bekleyen uçuş ekibi bu ertelemeden dolayı havayolları kuralları gereği istirahat etmeleri gerektiği için uçuş yarına (23.06.2015) ertelenmiştir. Bu akşam yemeğinde Samuel Eto’o ve ailesinin misafiri olan kafilemiz yarın netleşecek olan saatte Samuel Eto’o ile birlikte Antalya’ya geleceklerdir.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.BENZER HABERLER