SadeceAntalyaspor.com

Küfür Etme Ettirme

Antalyaspor, bugün saat 21.30’da Akdeniz Üniversitesi Stadyumunda Adana Demirspor’u ağırlayacak. Playoff ilk maçının Antalyaspor için önemi büyük olsa da bir diğer önemli husus da kulübümüzün bu maçta edilecek küfürlerden ötürü PFDK’ya sevk edilmesiyle birlikte olası bir finale yükselmesi durumunda 5 Haziran 2015 tarihinde oynnacak PTT 1. Lig Playoff Finali müsabakasını seyircisiz oynayacak. Kulüpten yapılan açıklama […]

28 Mayıs 2015 - 7:51 'de eklendi.
Küfür Etme Ettirme

Antalyaspor, bugün saat 21.30’da Akdeniz Üniversitesi Stadyumunda Adana Demirspor’u ağırlayacak.

Playoff ilk maçının Antalyaspor için önemi büyük olsa da bir diğer önemli husus da kulübümüzün bu maçta edilecek küfürlerden ötürü PFDK’ya sevk edilmesiyle birlikte olası bir finale yükselmesi durumunda 5 Haziran 2015 tarihinde oynnacak PTT 1. Lig Playoff Finali müsabakasını seyircisiz oynayacak.

Kulüpten yapılan açıklama şu şekilde:

Bilindiği üzere 28.05.2015 tarihinde evimizde Adana Demirspor müsabakası ile büyük önem taşıyan play-off müsabakası oynayacağız. Bu müsabakada bir sezon içerisinde 4. kez çirkin ve kötü tezahürat edilmiş olması nedeni ile Rixos Tribünü kapalıdır. TFF talimatları gereği oynanacak Adana Demirspor müsabakasında da çirkin ve kötü tezahürat edilmesi halinde İstanbul’da oynanacak final müsabakasında maalesef tribünlerimizde taraftarımız bulunamayacaktır. Bu sebeple çirkin ve kötü tezahürat edilmemesi, edenlerin engellenilmesini sağlanmasını önemle rica ediyoruz.

Anlayışınız ve yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederiz.

 

 

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.BENZER HABERLER