SadeceAntalyaspor.com

Kocaelispor-Antalyaspor Maçı Zora Girdi

Taraftarlarının karşılıklı talebi ile ortaya çıkan Kocaelispor-Antalyaspor sezon açılış maçı zora girdi. Kocaelispor’a isteklerini ileten Antalyaspor’un son teklifinde isteklerini arttırmasının bu maçın organize edilmesini olumsuz etkilediği iddia edildi. Kocaeli’nin yerel bir gazetesine açıklamalarda bulunan Kocaelispor Başkanı Bahri Yavuz, Antalyaspor’un ilk teklifi olan uçak ve bir günlük konaklama isteklerini kabul ettiklerini belirtti. Ancak Antalyaspor yönetiminin son […]

31 Temmuz 2015 - 12:06 'de eklendi.
Kocaelispor-Antalyaspor Maçı Zora Girdi

Taraftarlarının karşılıklı talebi ile ortaya çıkan Kocaelispor-Antalyaspor sezon açılış maçı zora girdi.

Kocaelispor’a isteklerini ileten Antalyaspor’un son teklifinde isteklerini arttırmasının bu maçın organize edilmesini olumsuz etkilediği iddia edildi.

Kocaeli’nin yerel bir gazetesine açıklamalarda bulunan Kocaelispor Başkanı Bahri Yavuz, Antalyaspor’un ilk teklifi olan uçak ve bir günlük konaklama isteklerini kabul ettiklerini belirtti. Ancak Antalyaspor yönetiminin son görüşmelerinde bir haftalık kamp istekleri olduğunu, bunu karşılamalarının da mümkün olmadığını açıkladı.

Antalyaspor’un ilk teklifi kabul etmesi durumunda ise 9 Ağustos’ta Kocaelispor-Antalyaspor maçını oynayabileceklerini söyledi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.Etiketler :
BENZER HABERLER