Bu Maçı Kaybettik Ama Tribünde Asla

Bu sezon deplasman kralı olan Antalyaspor taraftarları, Konyaspor deplasmanından sonra Manisa’da da 12. adam görevini yaptı …

01.03.2017
A+
A-

Üç gündür ne yazayım dedim, bulamadım.

Geçen hafta futbolcu kardeşlerimize ve hocamıza yaşattıkları için teşekkür etmiştim. Akhisar maçına çıkan futbolcu kardeşlerim sanki yazımı okumuş gibi bir rahatlama havası ve sahada bbu sezonun en kötü Antalyaspor’u vardı.

Bir takımın sezon içinde bir ya da iki kere kötü oynama hakkı vardır. Ama bu kadar da kötü oynama hakkı yoktur. Sahada o kadar kötü bir Antalyaspor futbol takımı vardı ki takımımızın aklının Galatasaray maçında olduğu gibi bir izlenim sezdim. Maç seçiyorlar diye düşündüm. Eğer maç seçiyorlarsa, yaptıkları Antalyaspor taraftarına ve Manisa’ya deplasmana giden 900 kadar taraftara ayıp.

Manisa’da deplasman tribününde bulunan Antalyaspor taraftarları, maç seçen futbolcularımıza inat takımını 90 dakika susmadan, skor 3-0 Antalyaspor aleyhine olduktan sonra bile seslerini öyle bir gür çıkarttılar ki skor taraftarı olmadıklarını belli ettiler.

Neyleyim cebimdeki milyon doları, sen şampiyon olmayınca! Bazen sevinç, bazen keder, senin sevgin ömre bedel!” bestesini son 30 dakika susmadan söyeyen, arma peşinde olan 900 Antalyaspor taraftarının ağızlarına ve yüreklerine sağlık. Bu konuda set görevi gören Metin Çelik (Meto) kardeşime teşekkürü bir borç bilirim. Belki bu maçı kaybettik ama tribünde asla!

Bu sezon deplasman kralı olan Antalyaspor taraftarları, Konyaspor deplasmanından sonra Manisa’da da 12. adam görevini yaptı ve herkes maç sonu sanalda yaptığı yorumla da maça noktayı koydu:

En Kötü Gün Bugünse, Bugün de Antalyaspor!

Yazımın sonunda malum takımın başkanına seslenmek istiyorum. Maç oynanalı neredeyse bir ay olacak, Antalyaspor maçında haksızlığa uğradığını iddia ediyorsun. Fakat;

1. Kalecimiz Fornezzi’ye atılanlardan neden bahsetmiyorsun?
2. Gösterdiğiniz görüntülerde Antalyasporlu yöneticinin saldırısından bahsetmişsin. Antalyasporlu yöneticilere sözlü olarak saldıran ve akreditasyon takan kişinin o tarafa ne dediğini nereden biliyorsun? Televizyonda akredite takan kişileri tanımadığını söyledin. Konyaspor kulübü akreditasyon kartlarını yoldan geçenlere mi veriyor? Sen bilmiyorsun ama ben söyleyeyim onların kim olduğunu. Tribünü bırakan eski tribün liderleri. Sanalda taraftarlarınızın yazdığı bu.
3. Konyaspor taraftarları neden maça girmedi de Antalyaspor taraftarlarının gelişini bekledi? Taraftarlarımıza saldırmak için mi?

Sayın başkan, fazla çırpınma. Antalyaspor kulübü size iki gömlek üstün gelir.

Bu sene yaşattıkların için teşekkürler Antalyaspor.

 

 

 

ETİKETLER: ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.