SadeceAntalyaspor.com

Antalyaspor, Janda ile Boum’u Gönderemiyor

Antalyaspor’da anlaşmaya varılan Ibricic’in sözleşme imzalaması için gönderilmesi gereken isimlerden Janda ve Boum, Antalyaspor Yönetiminen 1.5 Milyon TL’ye yakın para istedi. Bugüne kadar biriken alacaklarının yanı sıra geri kalan ücretlerinin de belli bir kısımın talep eden Joseph Boum ve Petr Janda’nın Antalyaspor’dan rekor sayılacak bir tutar istediği öğrenildi. Petr Janda’yı daha önce forma giydiği Denizlispor […]

30 Ocak 2015 - 17:17 'de eklendi.
Antalyaspor, Janda ile Boum’u Gönderemiyor

Antalyaspor’da anlaşmaya varılan Ibricic’in sözleşme imzalaması için gönderilmesi gereken isimlerden Janda ve Boum, Antalyaspor Yönetiminen 1.5 Milyon TL’ye yakın para istedi.

Bugüne kadar biriken alacaklarının yanı sıra geri kalan ücretlerinin de belli bir kısımın talep eden Joseph Boum ve Petr Janda’nın Antalyaspor’dan rekor sayılacak bir tutar istediği öğrenildi.

Petr Janda’yı daha önce forma giydiği Denizlispor isterken, 28 yaşındaki Çek futbolcunun alacaklarını tahsil etmeden takımdan ayrılmak istemediği öğrenildi.

25 yaşındaki Kamerunlu stoper Joseph Boum’a ise şu ana kadar talip olan takımın olmadığı öğrenilirken, genç oyuncunun da Antalyaspor’dan yaklaşık 650 bin TLlik bir ödeme istediği de gelen duyumlar arasında yer aldı.

Maddi olarak sıkıntıda olan Antalyaspor yönetiminin nasıl bir yol izleyeceği ise merak konusu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.BENZER HABERLER