SadeceAntalyaspor.com
Konuk Yazar

İnananların Zaferi

Artık sahada yüreğiyle oynayan bir Antalyaspor takımı var …

02 Kasım 2016 - 8:27 'de eklendi.
İnananların Zaferi

Bu galibiyet, inananların zaferi… Bu galibiyetin özeti, hafta içi Kayseri deplasmanı için sanaldan çağrıda bulunan 07 Gençlik’in eseri… Gittiğin yerde yalnız kalma diye Merkez’den, Korkuteli’den, Isparta’dan yola çıkan 07 Gençlik grubu, inancını çim sahadaki futbolcularımıza yansıttı. Pazartesi olmasına rağmen 650 arma sevdalısı o tribünde yerini aldı. Tribündeki bu inanca sahdakiler yürekleri ile karşılık verdi. Bu galibiyet, sanalda resmi görünen o minik arma sevdalısı, Antalyaspor takımı için deplasman yapan kardeşimize gelsin. “Analar neler doğuruyor” kelimesi bu minik kardeşimiz için söylenmiş.

Üzerimizdeki stresi atmış olduk. Artık sahada yüreğiyle oynayan bir Antalyaspor takımı var. Buna katkı yapan Rıza Çalımbay Hocamıza ve ekibine teşekkürlerimi sunuyorum.

Kötü gün taraftarı olmadık ki bırakalım seni” dedik. “Gittiğin yerde yalnız kalma” dedik. “Armanda esir kaldık” dedik. Benim gözümde maçın yıldızı yok, bu maçın yıldızı yüreğini sahaya koyan topçularımızdır. Bu saatten sonra daha yüksek sesle.. “Armanda Esir Kaldık

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

BENZER HABERLER