SadeceAntalyaspor.com

Yusuf Şimşek: “İki Oyuncu da Takıma Faydalı Olacak”

Antalyaspor Teknik direktörü Yusuf Şimşek, ilk antrenman sonrasında yaptığı açıklamada Ronaldinho ve Eto’o’nun Antalyaspor’a faydalı olacağını düşündüğünü söyledi. Şimşek, iki oyuncunun da herkesin çalışmak istedikleri oyuncular olduğunu söylerken, Antalyaspor teknik heyetinin ve oyuncularının da birlikte çalışmaktan gurur ve onur duyacağını söyledi. Eto’o ve Ronaldinho’nun takımdaki diğer futbolculara birikim ve tecrübelerini aktarmalarını beklediklerini söyleyen Şimşek, takıma […]

29 Haziran 2015 - 19:45 'de eklendi.
Yusuf Şimşek: “İki Oyuncu da Takıma Faydalı Olacak”

Antalyaspor Teknik direktörü Yusuf Şimşek, ilk antrenman sonrasında yaptığı açıklamada Ronaldinho ve Eto’o’nun Antalyaspor’a faydalı olacağını düşündüğünü söyledi.

Şimşek, iki oyuncunun da herkesin çalışmak istedikleri oyuncular olduğunu söylerken, Antalyaspor teknik heyetinin ve oyuncularının da birlikte çalışmaktan gurur ve onur duyacağını söyledi.

Eto’o ve Ronaldinho’nun takımdaki diğer futbolculara birikim ve tecrübelerini aktarmalarını beklediklerini söyleyen Şimşek, takıma faydalı olacaklarını da belirtti.

Yusuf Şimşek, kendisine sorulan iki dünya yıldızı futbolcu ile çalışıp çalışamayacağı sorusuna ise “Ben şimdi Eto’o’ya nasıl pas atacağını, nasıl orta açacağını öğretecek halim yok. Bu futbolcunun deneyimi ve kalitesi belli. Biz sadece sevgiyle yaklaşıp, bunun sonucunda güzel bir birliktelik yakalayacağımıza inanıyorum.” diyerek sözlerini noktaladı.

 

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.BENZER HABERLER