SadeceAntalyaspor.com

Gültekin Gencer’den Eto’o Açıklaması

Gültekin Gencer , sosyal medya hesabından Eto’o konusunda açıklamada bulundu …

04 Haziran 2017 - 10:13 'de eklendi.
Gültekin Gencer’den Eto’o Açıklaması

Antalyaspor’un eski başkanı Gültekin Gencer, sosyal medya hesabından Eto’o hakkında açıklamalarda bulundu.

Antalyaspor’a başarılar yaşatan Eto’o’yu eski yönetim kurulu ve şahsı adına kutlayan Gültekin Gencer, kendilerinin hedefinin şampiyonluk olmasına rağmen ligi beşinci bitirmenin de başarı olacağını ve kendisinin kurmuş olduğu kadronun bu şehre bu gururu yaşatmasının tüm şehrin gururu olduğunu söyledi.

Gencer, açıklamasında Eto’o’yu getirmelerine karşı çıkanlara da “Vizyonsuz ve beceriksiz” derken, Eto’o transferinin Antalyaspor’un elli yıllık tarihinde yapılan en iyi iş olduğunu vurguladı.

Gültekin Gencer, yaptığı açıklamada şunları söyledi:

Antalyasporumuza bu başarıyı yaşatan Eto’o ve arkadaşlarını şahsım ve eski yönetim kurulum olarak tebrik ediyoruz.

Bizim hedefimiz her ne kadar şampiyonluk olmuş olsa dahi, ligi 5. bitirmek dahi büyük başarıdır. Kurmuş olduğumuz kadronun bu şehre bu başarıyı yaşatması tüm şehrin gururudur.

Eto’o’nun transferine her ne kadar o tarihte vizyonsuz ve beceriksiz insanların karşı çıkmasına rağmen bizim yönetimin 50 yıllık tarihimizin en büyük transferini her türlü engellemeye rağmen gerçekleştirmiş olmakla bugn için gururu yaşamak ben ve yönetim kurulumuzun hakkıdır.

Videoyu izlerseniz ne kadar büyük bir yıldızı hangi şartlarda getirdiğimizi anlarsınız.

Darısı bizden sonraki dönemlerin başına yeni dünya yıldızları için.

En Büyük Antalyaspor

 

ANTALYASPORUMUZA BU BAŞARIYA YAŞATAN ETO'O VE ARKADAŞLARINI ŞAHSIM VE ESKİ YÖNETİM KURULUM OLARAK TEBRİK EDİYORUZBİZİM HEDEFİMİZ HER NE KADAR ŞAMPİYONLUK OLMUŞ OLSA DAHİ, LİGİ 5.BİTİRMEK DAHİ BÜYÜK BAŞARIDIR. KURMUŞ OLDUGUMUZ KADRONUN BU ŞEHRE BU BASARIYI YAŞATMASI TÜM ŞEHRİN GURURUDURETO'O NUN TRANSFERİNE HER NE KADAR O TARİHTE VİZYONSUZ VE BECERİKSİZ İNSANLARIN KARŞI ÇIKMASINA RAGMEN BİZİM YÖNETİMİN 50 YILLIK TARİHİMİZİN EN BÜYÜK TRANSFERİNİ HER TÜRLÜ ENGELLEMEYE RAGMEN GERÇEKLEŞTİRMİŞ OLMAKLA BUGÜN İÇİN GURURU YAŞAMAK BEN VE YÖNETİM KURULUMUZUN HAKKIDIRVİDEOYU İZLERSENİZ NE KADAR BÜYÜK BİR YILDIZI HANGİ ŞARTLARDA GETİRDİGİMİZİ ANLARSINIZDARISI BİZDEN SONRAKİ DÖNEMLERİN BAŞINA YENİ DÜNYA YILDIZLARI İÇİNEN BÜYÜK ANTALYASPOR

Gultekin Gencer paylaştı: 3 Haziran 2017 Cumartesi

 

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.BENZER HABERLER