SadeceAntalyaspor.com

Grup 1966’dan Gerginliğe Dair Açıklama

Antalyaspor taraftar gruplarından Grup 1966,  Gültekin Gencer’in “Kenetlenme İstiyoruz” çağrısından sonra bir açıklama yaparak, Kayserispor maçından sonra oyuncuların tribüne gelmemesi ve taraftara yönelik tepkilerine dair hoşnutsuzluklarını dile getirdi ve tepkilerinin süreceğini belirtti. Grup 1966 Taraftar Grubu Lideri Yılmaz Yıldız, yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Antalyaspor Kaptanı Mehmet Sedef, öncelikli olarak Antalya basınına açıklama yaparak özür dilemelidir. […]

22 Aralık 2014 - 20:20 'de eklendi.
Grup 1966’dan Gerginliğe Dair Açıklama

Antalyaspor taraftar gruplarından Grup 1966,  Gültekin Gencer’in “Kenetlenme İstiyoruz” çağrısından sonra bir açıklama yaparak, Kayserispor maçından sonra oyuncuların tribüne gelmemesi ve taraftara yönelik tepkilerine dair hoşnutsuzluklarını dile getirdi ve tepkilerinin süreceğini belirtti.

Grup 1966 Taraftar Grubu Lideri Yılmaz Yıldız, yaptığı açıklamada şunları söyledi:

Antalyaspor Kaptanı Mehmet Sedef, öncelikli olarak Antalya basınına açıklama yaparak özür dilemelidir. Bu olay ondan sonra kapanacaktır. Özür dilemediği takdirde, bizden her maç tepkinin en büyüğünü alacaktır. Hiçbir futbolcu kendisini Antalyaspor’dan ve Antalyaspor taraftarından büyük görmeye kalkmasın. Bu olaya çanak tutan ne kadar isim varsa onlar da bu kulüpten gidecektir.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.BENZER HABERLER