SadeceAntalyaspor.com

Gencer’den Fazlı’ya Şok Suçlama

Antalyaspor Başkanı Gültekin Gencer, basın toplantısında Fazlı Ulusoy hakkında şok suçlamalarda bulundu. Fazlı Ulusal’ın Antalyaspor’un Alanyaspor maçı öncesinde Antalyasporlu oyuncuları arayıp, onları etkilemeye çalıştığını belirten Gencer şunları söyledi: “Antalyaspor’un ekmeğini yiyip, formasını giymiş eski bir futbolcu, yerel televizyondan ulusal televizyona kadar kanal kanal gezdi ve Orduspor maçıyla ilgili çeşitli iddialarda bulundu. Orduspor maçı ile ilgili […]

15 Haziran 2015 - 15:13 'de eklendi.
Gencer’den Fazlı’ya Şok Suçlama

Antalyaspor Başkanı Gültekin Gencer, basın toplantısında Fazlı Ulusoy hakkında şok suçlamalarda bulundu.

Fazlı Ulusal’ın Antalyaspor’un Alanyaspor maçı öncesinde Antalyasporlu oyuncuları arayıp, onları etkilemeye çalıştığını belirten Gencer şunları söyledi:

Antalyaspor’un ekmeğini yiyip, formasını giymiş eski bir futbolcu, yerel televizyondan ulusal televizyona kadar kanal kanal gezdi ve Orduspor maçıyla ilgili çeşitli iddialarda bulundu. Orduspor maçı ile ilgili duyumları aldıktan sonra gerekli merciilere müracaatlarımızı yaptık. Fazlı’yı kahraman haline getiren herkesi kınıyorum. Fazlı Ulusal, şampiyonluk iddiamızın devam ettiği Alanyaspor maçından önce oyuncularımızı arayarak onları etkilemeye çalıştı. Akla mantığa sığmayacak hareketlerde bulundu.

 

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.BENZER HABERLER