SadeceAntalyaspor.com

Gencer İbra Edilmedi

Antalyaspor A.Ş. 2017 yılı Olağan Genel Kurulu, Atilla Vehbi Konuk Tesisleri’nde gerçekleşti …

21 Temmuz 2017 - 18:18 'de eklendi.
Gencer İbra Edilmedi

Antalyaspor A.Ş. 2017 yılı Olağan Genel Kurulu, Atilla Vehbi Konuk Tesisleri’nde gerçekleşti.

Olağan Genel Kurul’da başkan Ali Şafak Öztürk ile eski başkan Gültekin Gencer dönemlerinin bilançosu ayrı ayrı görüşüldü.

Toplantıda Gencer’in görev yaptığı dönemin bilanço gelir tablosu ibra edildi. Ancak Gencer hakkında Antalyaspor’un yargıya taşıdığı faaliyetleri ibra edilmedi. Öztürk döneminin bilanço gelir tablosu da oy birliğiyle ibra edildi.

Toplantıda dernek adına konuşan Antalyaspor Kulübü Derneği yönetim kurulu üyesi Ziya Erbaş, derneğin amatör sporlarda sporcu yetiştirmeyi amaçladığını vurguladı.Nafiz Tanır’a haksızlık yapıldığını da dile getiren Ziya Erbaş, Nafiz Tanır’ın arkasında olduklarını dile getirdi.

Başkan Ali Şafak Öztürk de kulübü hak etiği yere taşımak istediklerini söyledi. Görevindeki ilk senede takımın 5’inci olduğunu hatırlatan Öztürk, “Hak ederek bu kulübün menfaatlerini korumaya çalışıyoruz. Hukuki süreç başladı, bazı insanlarla ilgili. Çok güzel bir sene yaşacağız. Önümüzdeki senelerde sadece futbol değil bütün branşlarda iddialı, güçlü Antalyaspor olsun. Antalyaspor’un nerelere geldiğini neler yapabileceğini dünyada gösterelim.

 

 

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
 YORUMLAR

( 1 Yorum )

  • selim Danacı ;

    “Genel kurulda Gültekin Gencer’in başkan olduğu 01.01.2016-30.06.2016 dönemi ibra edildi. Ancak Antalyaspor eski başkanı Gültekin Gencer ise ibra edilmedi. ”
    ne demek bu? ibra edildi mi edilmedi mi?

    21 Temmuz 2017 22:28


BENZER HABERLER