SadeceAntalyaspor.com

Gencer Beraberlikten Mutlu

Antalyaspor Kulübü Başkanı Gültekin Gencer, 0-0 sona eren M.Sivasspor karşılaşmasının ardından yaptığı açıklamada, aldıkları 1 puanın önemini vurguladı. Gültekin Gencer, “Bu maçı kazanarak tamamen rahatlamak istiyorduk. Neticesinde aldığımız 1 puan altın değerinde. 3 puan da alabilirdik ama olmadı. Maçta Sivasspor çok pozisyona girdi ama değerlendiremedi. Bizim içinde böyle bir deplasmandan 1 puanla ayrılmak gerçekten çok […]

29 Şubat 2016 - 0:09 'de eklendi.
Gencer Beraberlikten Mutlu
Antalyaspor Kulübü Başkanı Gültekin Gencer, 0-0 sona eren M.Sivasspor karşılaşmasının ardından yaptığı açıklamada, aldıkları 1 puanın önemini vurguladı.
Gültekin Gencer, “Bu maçı kazanarak tamamen rahatlamak istiyorduk. Neticesinde aldığımız 1 puan altın değerinde. 3 puan da alabilirdik ama olmadı. Maçta Sivasspor çok pozisyona girdi ama değerlendiremedi. Bizim içinde böyle bir deplasmandan 1 puanla ayrılmak gerçekten çok önemli. Her şeyden önce diğer rakiplerimizle puan farkını korumuş olduk. Bu çok önemli. Hatta ligin düşme hattındaki takımlarla 1 puan farkı açmış oluyoruz. Bizim için çok karlı bir hafta olduğunu düşünüyoruz. Bundan sonraki maçlar bizim için rakiplerimize göre daha rahat oynayabileceğiz. Önümüzdeki maçlar için 1 puan moral verici oldu. Bütün arkadaşlarımı tebrik ediyorum.” diye konuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.BENZER HABERLER