SadeceAntalyaspor.com

Eto’o’ya Taktikler İngiltere ve Almanya’dan

Samuel Eto’o nun antrenman taktiklerini aldığı isimler İngiltere ve Almanya’dan çıktı. Antalyaspor’un deneyimli golcüsü Samuel Eto’o, Mehmet Uğurlu ile birlikte takımı çalıştırmaya devam ederken, antrenmanda uygulanan tekniklerin kaynağının İspanya ve Almanya’dan olduğu öğrenildi. Daha önce çalıştığı teknik adamlar Josep Guardiola ve Jose Mourinho ile görüşen Samuel Eto’o, bu iki isim ile fikir alışverişi yaptı. Takımın son […]

11 Aralık 2015 - 18:08 'de eklendi.
Eto’o’ya Taktikler İngiltere ve Almanya’dan

Samuel Eto’o nun antrenman taktiklerini aldığı isimler İngiltere ve Almanya’dan çıktı.

Antalyaspor’un deneyimli golcüsü Samuel Eto’o, Mehmet Uğurlu ile birlikte takımı çalıştırmaya devam ederken, antrenmanda uygulanan tekniklerin kaynağının İspanya ve Almanya’dan olduğu öğrenildi.

Daha önce çalıştığı teknik adamlar Josep Guardiola ve Jose Mourinho ile görüşen Samuel Eto’o, bu iki isim ile fikir alışverişi yaptı. Takımın son durumunu dünyaca ünlü iki teknik adama anlatan Eto’o; Guardiola ve Mourinho’dan aldığı tavsiyelerle antrenman programı ve izlenecek yol haritasını belirledi.

Antalyaspor, bu haftaki Mersin İdman Yurdu mücadelesine Altyapı Antrenörü Mehmet Uğurlu ve Samuel Eto’o önderliğinde hazırlandı.

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.Etiketler :
BENZER HABERLER