SadeceAntalyaspor.com

Lamine Diarra 55 Gündür Suskun

Antalyaspor’un bugün oynayacağı Bucaspor mücadelesinin öncesinde on sekiz maç kadrosunda yer alan Lamine Diarra’ya ekstra motivasyon uygulanıyor. PTT 1.Lig’de geride kalan 24 haftada attığı 13 golle gol krallığının zirvesindeki isimlerden birisi olan Lamine Diarra, 25 Ocak 2015 tarihinden nbu yana gol kaydedemiyor. Gol orucunda yaklaşık iki aylık bir süreci geride bırakmak üzere olan Lamine Diarra’ya […]

21 Mart 2015 - 9:54 'de eklendi.
Lamine Diarra 55 Gündür Suskun

Antalyaspor’un bugün oynayacağı Bucaspor mücadelesinin öncesinde on sekiz maç kadrosunda yer alan Lamine Diarra’ya ekstra motivasyon uygulanıyor.

PTT 1.Lig’de geride kalan 24 haftada attığı 13 golle gol krallığının zirvesindeki isimlerden birisi olan Lamine Diarra, 25 Ocak 2015 tarihinden nbu yana gol kaydedemiyor.

Gol orucunda yaklaşık iki aylık bir süreci geride bırakmak üzere olan Lamine Diarra’ya Antalyaspor teknik heyetinin Bucaspor mücadelesi öncesinde ekstra motivasyon uyguladığı öğrenilirken, 31 yaşındaki Senegalli golcünün takım arkadaşları ve teknik heyete Bucaspor mücadelesinde gol sözü verdiği öğrenildi.

Antalyaspor açısından zirve yolunda önem taşıyan Bucaspor müsabakasında Antalyasporumuzu skora taşıyacak muhtemel isimlerden birisi olan Lamine Diarra’nın performansı, merakla bekleniyor.

 

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.BENZER HABERLER