SadeceAntalyaspor.com

Çavuşoğlu’ndan Uçak Açıklaması

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Samuel Eto’o’nun transferi için İtalya’ya giden Antalyaspor kafilesine özel uçak tahsis ettiği iddiası üzerine açıklama yaptı. Devletin uçağı ile transfer görüşmelerine gidildiği haberlerine karşı açıklama yapan Çavuşoğlu, şunları söyledi: “Uçak kesinlikle devlet uçağı değil. Ben tahsis etmedim. Kulüp yöneticileri benden yardımcı olmamı istediler. Ben de tanıdığım birkaç uçak şirketinin adını verdim. […]

22 Haziran 2015 - 18:13 'de eklendi.
Çavuşoğlu’ndan Uçak Açıklaması

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Samuel Eto’o’nun transferi için İtalya’ya giden Antalyaspor kafilesine özel uçak tahsis ettiği iddiası üzerine açıklama yaptı.

Devletin uçağı ile transfer görüşmelerine gidildiği haberlerine karşı açıklama yapan Çavuşoğlu, şunları söyledi:

Uçak kesinlikle devlet uçağı değil. Ben tahsis etmedim. Kulüp yöneticileri benden yardımcı olmamı istediler. Ben de tanıdığım birkaç uçak şirketinin adını verdim. Antalya milletvekili olduğum için Antalyaspor’a yardımcı olmak elbette görevim. Dün olduğu gibi bugün de istendiği takdirde Antalyaspor’un yardımına koşarım. Fakat uçak kesinlikle devlet uçağı değil. Kulüpten yapılan açıklamada ‘tahsis edildi’ ifadesi kullanılınca yanlış anlaşılmış.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.BENZER HABERLER