SadeceAntalyaspor.com

Çalımbay’dan Nasri ve Menez Açıklaması

Rıza Çalımbay, düzenlediği basın toplantısında Menez ve Nasri’ye değindi …

13 Eylül 2017 - 12:27 'de eklendi.
Çalımbay’dan Nasri ve Menez Açıklaması

Teknik Direktör Rıza Çalımbay, düzenlediği haftalık olağan toplantısında Nasri hakkında yapılan haberlere tepki gösterdi.

Nasri’nin sakatlığından dolayı Galatasaray maçından sonraki ilk antrenmana çıkmamasına rağmen basında çıktı diye haber yapılmasına tepki gösteren Çalımbay, “Nasri sakat, antrenmana çıkmıyor adam antrenmana çıktı diye yazıyorlar. Arkadaşım onu nasıl yazıyorsunuz. Adam sabah gelmiş tedavi olmuş ve gitmiş. Antrenmana çıktı diye haber yaptıkları zaman böyle olmaz. Benim en üzüldüğüm konu buydu” dedi.

Nasri’nin dün yapılan antrenmana da katıldığını ifade eden Çalımbay, Nasri’nin kendini iyi hissetmesi durumunda Kayserispor maçında oynayacağının müjdesini verdi.

Öte yandan atrenmanda Nasri ile yaşanan olayın çok büyütüldüğünü ifade eden Çalımbay, “Herkes transfer yapar. İyi oyuncular alabilir. Transferden ziyade o arkadaşların uyumu önemli, yeni gelmiş bir arkadaş. Genel olarak söylüyorum. Menez’i ben hiç görmedim. İlk gördüğüm maç 20 dakika oynadığı Alanyaspor maçı. Biz o maçı sakat oyuncular için aldık. Menez 1 haftadır antrenmanlara çıkmıyor ama hiç gündeme gelmiyor.” şeklinde açıklamada bulundu.

 

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.BENZER HABERLER