SadeceAntalyaspor.com

Çalımbay Eto’o Konusunda Kararını Verdi

Rıza Çalımbay, bugün düzenlediği basın toplantısında Eto’o problemi ve Galatasaray maçına dair açıklamalarda bulundu …

07 Eylül 2017 - 12:22 'de eklendi.
Çalımbay Eto’o Konusunda Kararını Verdi

Antalyaspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, bugün düzenlediği basın toplantısında Eto’o problemi ve Galatasaray maçına dair açıklamalarda bulundu.

Eto’o konusunun 3-4 haftadan beri devam ettiğini açıklayan Rıza Çalımbay, bu sorunu kamuoyu ile paylaşmadıklarını fakat Samuel Eto’o’nun açıklamalarını hoş bulmadığını, göreve geldiğinden bu yana Eto’o kriziyle karşı karşıya olduğunu söyledi. Eto’o konusunun artık takıma, oyuncuya, taraftarlara ve yönetime zarar verdiğini aktaran Çalımbay, kafasında sorunlarla maç oynayan takım kaptanının kendilerine hiçbir faydası olmayacağını söyleyerek “Biz yönetim ve Eto’o’dan bu sorunun çözmesini bekliyoruz. Eğer bu sorunları iki gün içinde çözemezsek lig boyu devam edecek bir sorun. Eto’o ile ilgili nasıl bir karar verilecekse biran önce verilmesi gerekir.” dedi.

Samir Nasri transferinin takım içi dengeleri bozduğuna da değinen Çalımbay, “Tabi ki dengeler bozuldu. Bu bir gerçek. Birisi yüksek birisi az. Herkesin bir değeri vardır. Dengeleri oturmak gerekiyor. Eto’o’da büyük parayla geldi. Dengesizlik var tabi ki. Aradaki denge bozuluyor.” açıklamasını yaptı.

Galatasaray maçında sahadan istedikleri şekilde ayrılmak istediklerini de belirten Rıza Çalımbay, “Ufak tefek sorunlar var. takımıma güveniyorum. Bu takım çok iyi yerlere gelecek. Ben huzur istiyorum. Herkes bizden başarı bekliyor. Sahada bunu yapmamız gerekir. Bunlarla uğraşamam. Antalyaspor iyi yönetime sahip, Antalya’yı marka takım yapmak istiyor. Bu iş takım oyunudur. Antalyaspor büyük bir camiadır, layık olduğu yere gelecek. Futbolcu arkadaşlarımızın da kapasitelerinin çok çok üstüne çıkması gerekiyor.” dedi.

 

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
 YORUMLAR

( 1 Yorum )

  • cengizhan ;

    RIZA ETO’YU BEŞİKTAŞA GÖNDERMEK İSTİYOR GALİBA !
    KESİNLİKLE BEDAVA VERİLMESİN !
    2 HAFTALIĞINA KADRO DIŞI BIRAKIN, AKLI BAŞINA GELSİN !

    7 Eylül 2017 13:42