SadeceAntalyaspor.com

Bucaspor Maçının Hakemi Belli Oldu

PTT 1.Lig 25. Hafta mücadelesinde cumartesi günü 14.00’da oynanacak olan Bucaspor – Antalyaspor maçının hakem dörtlüsü belli oldu. Karşılaşmayı İstanbul Bölgesi hakemlerimizden Süleyman Abay yönetecek.  Yardımcılıklarını ise Alpaslan Dedeş ve Süleyman ÖZay’ın yapacağı mücadelenin dördüncü hakemi ise Bülent Çenet. Süleyman Abay, bugüne dek Antalyaspor’un  on biri deplasmanda olmak üzere on dokuz maçında düdük çaldı. Oynanan […]

19 Mart 2015 - 20:20 'de eklendi.
Bucaspor Maçının Hakemi Belli Oldu

PTT 1.Lig 25. Hafta mücadelesinde cumartesi günü 14.00’da oynanacak olan Bucaspor – Antalyaspor maçının hakem dörtlüsü belli oldu.

Karşılaşmayı İstanbul Bölgesi hakemlerimizden Süleyman Abay yönetecek.  Yardımcılıklarını ise Alpaslan Dedeş ve Süleyman ÖZay’ın yapacağı mücadelenin dördüncü hakemi ise Bülent Çenet.

Süleyman Abay, bugüne dek Antalyaspor’un  on biri deplasmanda olmak üzere on dokuz maçında düdük çaldı.

Oynanan on dokuz müsabakanın yalnızca sekizini kazanan  Antalyaspor, beş maçı berabere tamamlarken, altı maçta da sahadan yenik ayrıldı.

Abay’ın düdük çaldığı maçlarda Antalyaspor, deplasmanda oynadığı on bir maçın üçünü kazanırken iki maçı berabere tamamladı. Altı müsabakada ise kırmızı beyazlı ekibimiz sahadan yenik ayrıldı.

Süleyman Abay, bu sezon ilk yarıda 3-3 berabere kaldığımız Manisaspor karşılaşmasını da yönetmişti.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.BENZER HABERLER