Bu Camiada Gerçekler Acıtıyor

Bu Camiada Gerçekler Acıtıyor
25.02.2015
A+
A-

Kendi yorumlarıyla hazine devralanlar, daha iki sene dolmadan durumu enkaza çevirdiler. Geçen sene kâğıt üzerinde bakınca hangimiz diyebilirdik ki “bu takım küme düşer” diye. Maalesef düşündüğümüz gibi olmadı ve birkaç ay içinde kendimizi bir alt ligde bulduk. Hem de iyi sayılabilecek bir süredir Süper Ligde bulunup alışmamıza rağmen. Ne Aybaba çare oldu ne de Çapa… Takım bir türlü toparlanamadı. Toparlaması gerekenler bunu başaramadı. Daha lig bitmeden sonumuz hüsran oldu.

Hüsranla biten sezonun ardından üst lige hemen dönme umuduyla yeni sezon umut dolu başladı. Alınan sonuçlar da öyle gösteriyordu. Ancak bir noktadan sonra rahatı sevmeyen camiamız kendi kendine ortalığı karıştırmayı çok iyi başardı. Önce Korukır görevinden uzaklaştırıldı. Ardından takım içindeki ve yönetimdeki huzursuzluklar ayyuka çıktı. Ne olduğunu ancak izleyebildik.

Şimdi, daha bir sezonu tamamlayamadan Mandıralı’yı da göndererek üçüncü müstakbel hocamıza yolu açtık bile. Gelecek hoca kim olursa olsun geleceği o kadar belirsiz ki… Gelirken aklında şu olmalı: başarılı da olsa, başarısız da olsa bu kulüpte yeteri kadar dillendiril(e)meyen Gencer-Aygün çekişmesinin kurbanı olacaktır. Bu yönetimin Antalyaspor’a yapacağı tek etkinin başarısızlık olacağı açıktır. Her kademesinde fazlasıyla yıpranan bir camiadan başarı beklemek ne kadar gerçekçi olur ki?

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.