SadeceAntalyaspor.com

Hüseyin Türk: “Önyargıları Kıracağız”

Antalya’da yayınlanan bir spor programına katılan 1207 Antalya Muratpaşa Belediyespor takımının Sportif Direktörü Hüseyin Türk, kadın futboluna dair değerlendirmelerde bulundu. Programda 1207 Antalya Muratpaşa Belediyespor’un sıkıntılarının yanı sıra gerek oyuncularına gerekse takıma dair soruları açık yüreklilikle cevaplayan Türk, 1207 Antalya Muratpaşa Belediyespor’un sonuca yönelik değil, göze hoş gelen bir futbol ortaya koyduğunu belirterek, ilk defa […]

22 Aralık 2014 - 23:31 'de eklendi.
Hüseyin Türk: “Önyargıları Kıracağız”

Antalya’da yayınlanan bir spor programına katılan 1207 Antalya Muratpaşa Belediyespor takımının Sportif Direktörü Hüseyin Türk, kadın futboluna dair değerlendirmelerde bulundu.

Programda 1207 Antalya Muratpaşa Belediyespor’un sıkıntılarının yanı sıra gerek oyuncularına gerekse takıma dair soruları açık yüreklilikle cevaplayan Türk, 1207 Antalya Muratpaşa Belediyespor’un sonuca yönelik değil, göze hoş gelen bir futbol ortaya koyduğunu belirterek, ilk defa izlemeye gelenlerde bir önyargı olsa da kendilerini izledikten sonra taraftar sayılarında her geçen gün artış olduğunu söyledi.

1207 Antalya takımının Muratpaşa Belediyespor ile birleşmesine de değinen Sportif Direktör Hüseyin Türk, ard arda gelen şampiyonluklardan sonra çıtayı yükselttiklerini ve Muratpaşa ile kendilerine ortak bir hedef koyduklarını söyledi. Geçtiğimiz senelerde maddi manevi zorluklarla karşılaşan 1207 Antalya Muratpaşa Belediyespor’un artık önüne daha rahat baktığını ve her türlü imkanın kendilerine sağlanmasıyla artık bu sene hedeflerinin Kadınlar 1.Ligi olduğunu söyledi.

Kadınlar Ligi’nin sponsorunun olmamasından yakınan Türk, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin dahi bu konuda bizden ileride olduğunu söyleyerek, ilerleyen zamanlarda Türkiye Kadınlar Ligi’nin de daha da gelişerek daha iyi standartlara yükseleceğini, reklam ve sponsor konusunda da sıkıntıların giderileceğini düşündüğünü iletti.

Serenay Aktaş’ın neden görev almadığı sorusuna da oyuncunun kendi özverisiyle antrenman yaptığını belirten Türk, şunları söyledi:

Serenay Aktaş bizim için çok ayrıcalıklı bir isim. Katıldığı yarışmadan kaynaklanan bir sakatlık var, bu sakatlamadığı için bizlerle olamıyor. Sakatlığı geçtikten ve yoğun programını atlattıktan sonra yine aramıza katılacaktır.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.BENZER HABERLER