SadeceAntalyaspor.com

Hentbolda Altyapı Atağı

Antalyaspor Hentbol Takımı Altyapı Genel Koordinatörlüğüne ve Hentbol A Takım Yardımcı Antrenörlüğüne Mustada Babacan getirildi. Hasan Subaşı Tesisleri’nde yapılan basın toplantısında Hentbol ŞUbe Sorumlusu Hakan İrban, “Hocamızı Antalyaspor’a kazandırdığımız için çok mutluyuz. Bizim için değerli bir işbirliğine giriyoruz. Mustafa Hocamızın şu an profesyonel liglerde forma giyen ve Antalya’da yetiştirdiği ondan fazla oyuncusu var. Artık bundan […]

18 Kasım 2015 - 15:31 'de eklendi.
Hentbolda Altyapı Atağı

Antalyaspor Hentbol Takımı Altyapı Genel Koordinatörlüğüne ve Hentbol A Takım Yardımcı Antrenörlüğüne Mustada Babacan getirildi.

Hasan Subaşı Tesisleri’nde yapılan basın toplantısında Hentbol ŞUbe Sorumlusu Hakan İrban, “Hocamızı Antalyaspor’a kazandırdığımız için çok mutluyuz. Bizim için değerli bir işbirliğine giriyoruz. Mustafa Hocamızın şu an profesyonel liglerde forma giyen ve Antalya’da yetiştirdiği ondan fazla oyuncusu var. Artık bundan sonraki süreçte Antalyaspor forması altında oyuncularımızı yetiştireceğiz.” dedi.

Hentbol Antrenörü Okan Halay ise yaptığı açıklamada Antalyaspor’da hentbolun sürekliliğinin ve A takım seviyesinin arttırılması hedefiyle altyapıda her yıl 8-16 yaşları arasında değişen çocuklar arasından 250 kişiye eğitim vermek ve Milli Takım alyapılarında görev almaları amacıyla A Takım seviyesine çıkmalarını sağlamak istediğini belirtti.

Mustafa Babacan ise Antalyaspor çatısı altında olmaktan mutlu olduğu ve gurur duyduğunu ifade etti.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.BENZER HABERLER