SadeceAntalyaspor.com

Antalyaspor Amerikan Futbolu Takımı 3.Maçına Çıkıyor

Antalyaspor’u bu sene Amerikan Futbolu alanında temsil eden takımımız, bu hafta Korumalı Futbol 2. Ligi’nde üçüncü maçına çıkacak. 21 Aralık 2014 tarihinde 13.00’da evinde Uludağ Üniversitesi ile Besyo ‘ Numaralı Çim Saha’da karşılaşacak olan takımımız, ligde oynadığı iki maçta iki galibiyet etti. Öte yandan Antalyaspor Amerikan Futbol Takımı Baş Antrenörü Emrah Tatlı, yaptığı açıklamada bu […]

16 Aralık 2014 - 15:25 'de eklendi.
Antalyaspor Amerikan Futbolu Takımı 3.Maçına Çıkıyor

Antalyaspor’u bu sene Amerikan Futbolu alanında temsil eden takımımız, bu hafta Korumalı Futbol 2. Ligi’nde üçüncü maçına çıkacak.

21 Aralık 2014 tarihinde 13.00’da evinde Uludağ Üniversitesi ile Besyo ‘ Numaralı Çim Saha’da karşılaşacak olan takımımız, ligde oynadığı iki maçta iki galibiyet etti.

Öte yandan Antalyaspor Amerikan Futbol Takımı Baş Antrenörü Emrah Tatlı, yaptığı açıklamada bu spora ilgi duyan ve Antalyaspor’u destekleyen herkesi maçlarına beklediğini belirterek şunları söyledi:

Şu an için takımımızda bir kaç oyuncu dışında sakat ya da cezalı oyuncu bulunmamaktadır. Uludağ Timsahlar SK ile yapacağımız karşılaşmayı da kazanarak matematiksel olarak playoffları garantilemek istiyoruz. Bu spora ilgi duyan ve Antalyaspor’a gönül veren herkesi pazar günü evimizde oynayacağımız maça bekliyoruz.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.BENZER HABERLER