SadeceAntalyaspor.com

1207 Antalya Stüdyoya Girdi

Kadınlar Futbol İkinci Ligi’nde Antalyamızı temsil eden 1207 Antalya Muratpaşa Belediyespor, stüdyoda fotoğraf çekimine katıldı. Tüm kadın futbolcuların stüdyoda çekimleri yapılırken, çekim sırasında oyuncuların heyecanlı olduğu görüldü. Çekimleri yapılan kadın futbolcularımızın kartpostallarının yapılacağı öğrenilirken, aynı zamanda düzenlenecek olan etkinlik ve tanıtım günlerinde de futbolcularımızın yer alacağı öğrenildi. 1207 Antalya Muratpaşa Belediyespor Sportif Direktörü Hüseyin Türk, […]

18 Aralık 2014 - 12:45 'de eklendi.
1207 Antalya Stüdyoya Girdi

Kadınlar Futbol İkinci Ligi’nde Antalyamızı temsil eden 1207 Antalya Muratpaşa Belediyespor, stüdyoda fotoğraf çekimine katıldı. Tüm kadın futbolcuların stüdyoda çekimleri yapılırken, çekim sırasında oyuncuların heyecanlı olduğu görüldü. Çekimleri yapılan kadın futbolcularımızın kartpostallarının yapılacağı öğrenilirken, aynı zamanda düzenlenecek olan etkinlik ve tanıtım günlerinde de futbolcularımızın yer alacağı öğrenildi.

1207 Antalya Muratpaşa Belediyespor Sportif Direktörü Hüseyin Türk, takımın Antalya’da tanıtımının yapılması ve bilinirliğinin artması için imza günleri düzenleyeceklerini belirtirken, şunları söyledi:

Kadın futbolcularımız AVM’lerde futbol toplarıyla gösteride yapacak. Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ın gösterdiği yakın ilgi ve destekten dolayı teşekkür ediyoruz.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.BENZER HABERLER