SadeceAntalyaspor.com
Konuk Yazar

Bi’ Şey Yapmalı

Bu vurdumduymazlıkla sonumuz alt lig olacaktır ve bunun olmaması için acilen birilerinin sorumluluğu ele alıp gerekenleri yapması lazım …

01 Kasım 2017 - 7:51 'de eklendi.
Bi’ Şey Yapmalı

Bu hafta gerçekten unutmak istediğimiz bir hafta sonu yaşadık. Sezonun en kalabalık deplasmanlarından birine, yaklaşık bin kişi ile gidildi fakat dönüş yolunda insanlar kahrından uyuyamadı. Hafta içi vefatıyla hepimizi yasa boğan, tribünümüzün en pozitif insanlarından dostum Mevlüt Toklu’ya adanmış bu deplasmandan puansız hatta hezimetle ayrılmak… Ne bileyim, yakışmadı.

Sahada oynanan futboldan bahsetmek istiyorum, bahsedebileceğim hiçbir şey yok. Takımdaki dengelerden, arkadaşlık ortamından bahsetmek istiyorum, o konuda da yazılacak hiçbir şey yok. Hocanın yetenekleri, oyunu okumasından bahsetmek istiyorum ama maalesef o konuda da söylenecek hiçbir şey yok. Sandro’dan veyahut Menez’den bahsedelim dersek, o konuda söylenecek çok şey var fakat benim bunları öfkesiz, küfürsüz anlatabilecek bir sabrım artık yok.

Bursaspor maçında sahada oynanan oyuna, oyuncuların arzusuna ve tavırlarına baktığımız zaman tek bir şey söyleyebiliriz: Paraşütsüz düşüyoruz. Bu vurdumduymazlıkla sonumuz alt lig olacaktır ve bunun olmaması için acilen birilerinin sorumluluğu ele alıp gerekenleri yapması lazım. Halı saha maçına son dakika çağırılmış gibi oynayan sönmüş yıldıza da, sahada resmen belinde kasaturayla geziyormuş hissi yaratan teknik direktörün vatandaşına da cezanın ivedilikle kesilmesini sakinlik içerisinde bekliyorum. Bu şahıslara sunulan imkanların, önlerine sürülmüş kırmızı halıların bir an önce azaltılması gerektiğine inanıyorum. Buraya işini yapmak için gelip hiçbir şey yapmayarak ya da rakiplerin işini yaparak devam edemeyeceklerinin farkına varmaları gerekiyor. Asla bir övünç kaynağı olmasa da, geçmişte bu tarz durumlarda taraftarın futbolculara kendi cezalarını kendilerinin verdiğini hem yönetime hem de futbolculara hatırlatmak isterim. Geçmişte yaşanan bu talihsiz olayların tekrar etmemesini umuyorum fakat taraftarın sabrı artık taşmak üzere. Acilen bir şey yapmalı.

#BizAntalyasporuz

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.BENZER HABERLER