SadeceAntalyaspor.com

Antalyaspor’da Karar Zamanı

Yusuf Şimşek’in görevden alınmasının ardından teknik direktör arayışlarını sürdüren Antalyaspor yönetimi, bugün yapacağı yönetim kurulu toplantısında kesin kararı vermek istiyor. Mersin İdmanyurdu karşılaşmasına altyapıdan sorumlu antrenör Mehmet Uğurlu ve takım kaptanı Samuel Eto’o yönetiminde hazırlanan Antalyaspor’da, bu ikilinin koordinasyonundaki takımla devam etme seçeneği de masada olacak. Biran önce teknik direktör kararını vererek camiadaki Mersin İdmanyurdu galibiyeti […]

14 Aralık 2015 - 11:36 'de eklendi.
Antalyaspor’da Karar Zamanı

Yusuf Şimşek’in görevden alınmasının ardından teknik direktör arayışlarını sürdüren Antalyaspor yönetimi, bugün yapacağı yönetim kurulu toplantısında kesin kararı vermek istiyor.

Mersin İdmanyurdu karşılaşmasına altyapıdan sorumlu antrenör Mehmet Uğurlu ve takım kaptanı Samuel Eto’o yönetiminde hazırlanan Antalyaspor’da, bu ikilinin koordinasyonundaki takımla devam etme seçeneği de masada olacak.

Biran önce teknik direktör kararını vererek camiadaki Mersin İdmanyurdu galibiyeti ile gelen coşkulu havayı korumak isteyen Antalyaspor yönetimi, yapacağı yönetim kurulu toplantısında yeni teknik direktör transferi konusunda karar alacak.

Teknik direktör konusunda yönetim kurulunda alternatifleri değerlendireceklerini söyleyen Antalyaspor Asbaşkanı ve Basın Sözcüsü Hasan Ali Ceylan, alternatifler arasında Eto’o ile Uğurlu koordinesindeki idare şeklinin de yer aldığını ifade etti.

 

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.BENZER HABERLER