SadeceAntalyaspor.com

Osmanlıspor Maçının Hazırlıkları Başladı

Antalyaspor,  PTT 1. Lig’in ilk yarısının son maçında deplasmanda oynayacağı Osmanlıspor maçının hazırlıklarını sürdürüyor. Teknik Direktör Hami Mandıralı gözetiminde Hasan Subaşı Tesisleri’nde antrenmanlarını sürdüren Antalyaspor’da Mandıralı çalışma öncesi oyuncularıyla saha ortasında bir konuşma yaparak maçın önemini anlattı. Düz koşu ile başlayan antrenmanın ardından ısınma hareketleri yapan futbolcular, yarı alanda çift kale maç ile antrenmanı tamamladı. […]

30 Aralık 2014 - 18:21 'de eklendi.
Osmanlıspor Maçının Hazırlıkları Başladı

Antalyaspor,  PTT 1. Lig’in ilk yarısının son maçında deplasmanda oynayacağı Osmanlıspor maçının hazırlıklarını sürdürüyor.

Teknik Direktör Hami Mandıralı gözetiminde Hasan Subaşı Tesisleri’nde antrenmanlarını sürdüren Antalyaspor’da Mandıralı çalışma öncesi oyuncularıyla saha ortasında bir konuşma yaparak maçın önemini anlattı. Düz koşu ile başlayan antrenmanın ardından ısınma hareketleri yapan futbolcular, yarı alanda çift kale maç ile antrenmanı tamamladı.

Antalyaspor’da sakatlıkları bulunan Mehmet Sedef, Janda ve Ozan Evrim antrenmana katılmazken, hafif sakatlıkları bulunan Önder Turacı ve Gökhan Karadeniz, takımdan ayrı düz koşu yaptı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.BENZER HABERLER